Skip to main content

3-metis dėl klastingos ligos ištisus mėnesius negalėjo išeiti į lauką. Tai, kas pradėjo vykti kieme už berniuko lango, buvo neįtikėtina

Mažasis Quinn Waters tikrai negalėjo nė įsivaizduoti, kad jo gyvenimas bus kažkuo kitoks nuo jo bendraamžių. Jis nesuprato, kodėl jis negali išeiti į lauką ir žaisti su kitais vaikais. Juk tai yra vienas didžiausių vaikystės malonumų!

Reklama

Tačiau berniuko tėvas Jarlath ir mama Tara žinojo, kad tai yra geriausia jų sūnui. Trimetis praėjus vos dienai po savo trečiojo gimtadienio gavo neapsakomai skaudžią diagnozę – smegenų vėžys. Mažam berniukui iš karto buvo paskirtas agresyvus chemoterapijos gydymas ir atlikta kamieninių ląstelių persodinimo operacija, kuri laikinai visiškai sunaikino berniuko imuninę sistemą.

Dėl šios priežasties tėvai gydytojų liepimu buvo priversti berniuką laikyti it burbule – niekas išskyrus jo namiškius negalėjo įeiti į namus, o pats Quinn negalėjo taip pat net žengti kojos į savo kiemą. Paprasčiausias peršalimas galėjo sukelti mirtinų komplikacijų.

Reklama

Nors Quinn buvo psichologiškai stiprus berniukas ir su liga pasiryžęs kovoti iš visų jėgų, buvimas namuose buvo tikra kančia, slegianti ne tik berniuką, bet ir visą jo šeimą. Vienintelė vaiko pramoga namie buvo aplinkos stebėjimas per langą.

Reklama

Vaikas ilgėjosi galimybės būti lauke, bėgioti, žaisti, tad praeivių stebėjimas buvo kažkas, kas jam patiko. Liūdniausia buvo tai, kad vaizdas pro langą ilgainiui nebebuvo toks įdomus, nes ramiame rajone nevyko nieko ypatingo. Štai tada Tara ir Jarlath sugalvojo kitą būdą praskaidrinti sūnaus dienai.

Jie pradėjo kviesti giminaičius ir draugus pabendrauti tiesiog per langą. Quinn nuotaikos kaip mat pasikeitė, nes kone kasdien jis turėjo lankytojų, kurie saugiai per uždarytą langą galėjo su juo pabendrauti ar pažaisti. Netrukus bendruomenėje pasklido kalbos apie berniuko situaciją, tad atsitiko tai, ko šeima visiškai nesitikėjo.

Reklama

Vieną dieną berniuko kaimynai susirinko prie jo namų ir rodė įvairiausius triukus. Kitą dieną į svečius atvyko policijos automobilis, kuris sirena ir švyturėliais labai nudžiugino mažąjį policijos gerbėją. Dar kitą dieną priešais vaiko langus susirinko didžiausias būrys šunų, kurių žaidimus ir triukus stebėjo visa šeima.

Reklama

Langas, pro kurį vaikas stebėjo aplinką, staiga tapo jo langu į platų ir spalvingą pasaulį. Šeimos kiemas netrukus tapo didžiausia scena vietiniam paauglių chorui, šokėjų trupėms, kurie rasdavo laiko aplankyti mažąjį ligonį ir suteikti jam pozityvių įspūdžių.

Vienu metu šeima net negalėjo įsivaizduoti, kokie svečiai atvyks kitą dieną. Šeimą ir labiausiai berniuką dažnai nustebindavo net automobilių, sunkvėžimių ar policijos paradai, kurie tik dėl jo atvykdavo į tylų gevanamąjį rajoną. Pamažu Quinn sveikata tik gerėjo, o tėvai suprato, kad jo pažanga tiesiogiai priklausė nuo aktyvios bendruomenės pagalbos. Berniuko nuotaikos keitėsi neatpažįstamai. 

Tai, kad kasdien kažkas atvykdavo pasilabinti, pažaisti ar kitaip praskaidrinti vaikui dieną, labai jam padėjo. Praėjus vasarai Quinn pagaliau gavo gydytojų leidimą išeiti į lauką, nes jo organizmas buvo pakankamai stiprus. Net gydytojai pripažino, kad jo jėgos grįžo neįtikėtinai greitai – viskas šaunios bendruomenės dėka.

Tėvai pripažino, kad jie nesugebės niekados tinkamai atsilyginti visiems, kurie prisidėjo prie Quinn pasveikimo. Berniukas tais pačiais metais jau galėjo eiti “saldainiauti” per Helovyno šventę ir leisti laiką lauko žaidimų aikštelėse. Quinn pagaliau galėjo vėl džiaugtis vaikyste.

Visai netrukus gydytojai padėjo tašką berniuko gydyme ir paskelbė jį išgijusiu. Praėjus daugiau nei metams, Quinn buvo vėl rastas vėžys. Tačiau vieną kartą jau laimėjęs kovą, ūgtelėjęs berniukas pasiruošęs vėl svarbioms kautynėms su klastinga liga. Su tokiu visuomenės palaikymu tiek Quinn, tiek jo šeima yra nusiteikę optimistiškai. Mes taip pat linkime Quinn sveikatos, jėgų ir svarbiausia gerų emocijų. 

Pilnas video su daugybe Quinn aplankiusių svečių (anglų kalba):

Reklama