Skip to main content

3 miegamųjų namas parduodamas už patrauklia kainą, tačiau susidomėję pirkėjai pašiurpsta perskaitę skelbimą

Daugelis iš mūsų svajojame apie didelius erdvius namus, tačiau kai pradedame domėtis, kiek mūsų svajonės kainuoja, jos greitai išsisklaido it dūmas. Tad kai Jungtinės Karalystės Lidso mieste esantis namas pasirodė skelbimuose už mažiau nei pusę įprastos rinkos kainos, susidomėjimas buvo milžiniškas.

Reklama

3 miegamųjų namai šiame mieste parduodami už ne mažiau nei 300 000 svarų. Tad tokio tipo namo skelbimas su 125,000 kaina turėjo kažkokį “kabliuką”. Nuotraukose namas atrodė paprastai, buvo akivaizdu, kad kai kuriuose kambariuose reikia remonto, tačiau niekas neatrodė įtartinai.

Namas be abejonės nėra naujas, o ir apdaila bei interjerai šaukte šaukia remonto. Miegamųjų apdaila yra senamadiška, o virtuvėje reikia kardinalių pokyčių. Tačiau verta būtų prisiminti, kad name iki pardavimo gyveno senolis, kuriam gyventi ten pakako to, kas yra.

Reklama

Tačiau tik skelbimo apraše atsiskleidė tikroji paslaptis, kuri sukėlė tikrą šiurpą būsto ieškantiems žmonėms. Pasirodo, buvęs namo šeimininkas gimė tame name, nugyveno ten visą gyvenimą ir mirė. Jis taip pat išreiškė savo paskutinį norą būti palaidotam namo kieme.

Reklama

Taigi, visi potencialūs pirkėjai jau skelbime buvo supažindinti su “priedais”, einančiais kartu su namu. Jungtinės Karalystės įstatymai yra labai lankstūs ties mirusiojo palaikų laidojimu, todėl su velionio noru šeimai susitvarkyti nebuvo problemos.

Tačiau dabar parduodant nekilnojamąjį turtą jie turi susidurti su kitokio tipo problema – žmonių baime ir nenoru pirkti namą su kapu kieme. Buvusio šeimininko giminės parduoda turtą “taip kaip yra”, o tai reiškia kad niekas nežada perlaidoti vyro palaikų.

Reklama

Nėra aišku, ar vyriškis buvo kremuotas, ar palaidotas karste, tačiau bet kokiu atveju yra mažai norinčių turėti tikras kapinaites savo kieme. Tačiau nekilnojamo turto brokeriai neabejoja, kad atsiras drąsuolių, kuriems palaidotas žmogus kieme netrukdys ir jie įsigys tikrą pigų ir gerą namą. Šiek tiek remonto ir šis netoli miesto centro esantis namas tikrai gali būti puikiais namais šeimai.

Reklama

Na, galime pasakyti, kad esame daug ko matę, tačiau namo su kieme palaidotu jo buvusiu šeimininku dar neteko matyti. Velionis akivaizdžiai buvo prisirišęs prie šių namų, tad egzistuoja galimybė, kad jis gali vaidentis naujiesiems šeimininkams.

Patikrinus skelbimą po dviejų savaičių nuo jo paskelbimo jis jau buvo deaktyvuotas, tad visko gali būti – gal šis namas jau turi naujus šeimininkus…

Reklama