Skip to main content

3 vaikus parkelyje kalbinęs nepažįstamasis pasikėsino pagrobti vieną iš jų. Tai, kaip pasielgė vaikai, savo drąsa sužavėjo visus

Santykiai tarp brolių ir seserų gali būti labai įvairūs, tačiau mažai kas paneigs natūralų instinktą ginti savo broliuką arba sesutę pavojingose situacijose. Beveik dviejų metukų Owen, jo 8-erių sesutė Delicia ir vyriausias 10-metis brolis Brenden žaidė žaidimų aikštelėje šalia savo auklės namų.

Reklama

Tai buvo įprastinė diena ir toje aikštelėje jie žaidė šimtus kartų. Be abejonės, su jais visą laiką buvo jų auklė, tačiau tą dieną, kai ji paliko vaikus vos porai minučių vienus, atsitiko tai, ko visi labiausiai bijo. Daug kas klausė kodėl jie buvo net kelias minutes vieni, tačiau auklė juos paliko tik porai minučių nuėjus pasinaudoti tualetu.

Tuo metu prie vaikų pradėjo sukiotis įtartinas tipas. Nors jis pasakojo vaikams, kad pats dirbo aukle, vaikai su juo nekalbėjo. Jie buvo nuo senų senovės išmokyti nesikalbėti ir saugotis nepažįstamųjų, tad tą dieną jie taip ir darė. Supratę, kad jiems geriau grįžti į auklės namus, vaikai pasodino mažiausiąjį į vežimėlį ir norėjo jau sukti į saugius namus.

Reklama

Tačiau tą akimirką įvyko tai, ko jie labiausiai bijojo – nepažįstamasis griebė mažylį Owen iš vežimėlio ir pradėjo bėgti. Tačiau štai tada suveikė abiejų vaikų gynybiniai instinktai – jie abu bėgo paskui grobiką. Jie patys norėjo jį sustabdyti, tačiau žinojo, kad yra per maži ir per silpni jį savo rankomis sustabdyti.

Reklama

Abu vaikai pradėjo šaukti tiek, kiek leidžia jų plaučiai ir toliau vijosi nusikaltėlį. Būtent šūksniai privertė sureaguoti netoliese buvusius du paauglius, kurie buvo kur kas stipresni ir vijosi pagrobėją dar sparčiau. Galiausiai įkvėpti sustojęs nusikaltėlis pamatė, kad jį vejasi jau didesni paaugliai ir žinojo, kad šansų jam nebeliko.

Jis paliko mažąjį Owen ant žemės ir pats dingo. Vaikai džiaugėsi išgelbėję savo broliuką nuo pavojaus. Buvo iškviesta policija, kuri pagal paauglių aprašymą surado pagrobėją po kelių dienų. Nors Owen buvo per mažas suprasti, kokiame pavojuje jis buvo, tačiau paaugęs jis tikrai žinos, koks dėkingas jis turi būti savo brangiems broliui ir seseriai.

Reklama

Šie vaikai pademonstravo ypatingą drąsą tą akimirką, kai jos labiausiai reikėjo. Vėliau suimtas pagrobėjas paaiškėjo esąs 15-metis paauglys, kuris buvo nuteistas ir atliko savo bausmę nepilnamečių kolonijoje. Kadangi užpuolikas teisme neatskleidė savo nusikaltimo motyvacijos ir ketinimų, galima tik nuspėti, kad jis norėjo padaryti kažką labai blogo apsiginti negalinčiam dvimečiui.

Neįtikėtiną nusikaltėlio vijimąsi užfiksavo vaido kameros:

Reklama