Skip to main content

4 kartus peršautas policininkas savo skriaudėjo teismo posėdyje įteikė jam dovanėlę, kurios nesitikėjo niekas

Būdamas vos 19-iolikos, Kevin Rojas jau spėjo įrodyti, koks pavojingas ir agresyvus nusikaltėlis jis gali būti. Jaunas vaikinas užpuolė tuo metu ne tarnyboje esantį Jacksonville šerifą jo automobilyje, kur be vyro dar buvo ir jo paauglys sūnus.

Reklama

Visas įvykis prasidėjo nuo to, kad šerifas, veždamas savo sūnų į mokyklą, pamatė vaikiną, kuris vairavo labai chaotiškai. Nusprendęs jį sustabdyti, šerifas nesitikėjo, kad vaikinas iššoks iš savo automobilio ir priėjęs prie jo automobilio priekio, paleis 4 šūvius. Laimei automobilyje buvęs paauglys nenukentėjo, tačiau jo tėvas buvo pašautas į veidą, pilvą ir ranką.

Tada nusikaltėlis pabėgo iš įvykio vietos kitu vogtu sunkvežimiu, užsibarikadavo savo namuose ir toliau šaudė į pareigūnus, kurie jį gaudė. Galiausiai vaikinas buvo suimtas ir visa istorija pasiekė teismo salę. Vaikinas, klausydamasis nuosprendžio, neslėpė arogancijos ir šypsenėlės, tačiau viskas dingo nuo jo veido kai teisėjas jam skyrė kalėjimą iki gyvos galvos.

Reklama

Jaunas vaikinas vos per vieną dieną sugriovė savo gyvenimą, kurį iki paskutinio savo atodūsio praleis už grotų. Tačiau kai kam tai neatrodė užtektina bausmė ir pažeminimas, tad tai, kas įvyko teismo salėje po teisėjo paskalbto nuosprendžio, apskriejo visos šalies televizijos kanalus.

Reklama

Teismo salėje buvo ir pagrindinis nukentėjusysis, kurio liudijimo dėka vaikinas ir gavo tai, ko nusipelnė. Tačiau nuteistajam išeinant iš teismo salės, nukentėjęs šerifas įteikė jam dovanėlę.

Šis daiktas tau bus labai reikalingas už grotų” – pasakė šerifas įteikdamas lubrikanto tubelę.

Video iš teismo salės netruko išplisti internete ir sukėlė didelę reakciją iš žiūrovų, kurie palaikė tokį ironišką šerifo poelgį. Yra žinoma, kad kalėjimuose visame pasaulyje egzistuoja didelė seksualinės prievartos problema, tad daugelis teigė, kad vaikinas nusikalsdamas to nusipelnė.

Reklama

Tačiau toks šerifo gestas buvo įvertintas ir iš neigiamos pusės, nes žmogui užimančiam tokias pareigas nevertėtų linkėti išžaginimų, net ir žmonėms, kurie pažeidžia įstatymus. Bet kokiu atveju teisinė sistema pasirūpino, kad kaltininkas už savo veiksmus atsilygintų. Tai, kaip pasielgė nukentėjusysis, be abejonės buvo išraiška jausmų ir emocijų, kurias sukėlė šis arogantiškas jaunuolis sukeldamas pavojų jo gyvybei.

 

Reklama