Skip to main content

5 mėnesius ligoninėje gulėjusi naujagimė neturėjo nei vieno lankytojo. Seselė negalėjo taip visko palikti ir pakeitė mažylės gyvenimą

Mažylė Giselle nuo pat pirmųjų dienų, kai atėjo į šį pasaulį, kovojo dėl savo gyvybės. Gimusi dviems mėnesiais per anksti, ji sekančius 5 mėnesius praleido intensyvios priežiūros skyriuose ligoninėje.

Reklama

Mergaitės mama buvo narkomanė, todėl iš karto po gimdymo ji tiesiog dingo iš mažylės gyvenimo. Kai Giselle buvo 3 mėnesiai, jos globa oficialiai buvo perduota Masačiusetso valstijai.

Liz Smith dirbo toje pačioje ligoninėje sesele, tad sužinojusi apie mažylės situaciją ji panoro pamatyti ją. Kai Liz pamatė Giselle dideles mėlynas akis, ji iš karto suprato, kad nori globoti ir pasirūpinti šia mažyle, kuriai valstija ieškojo globėjų šeimos su medicininiais poreikiais.

Reklama

Liz visada buvo rūpestinga ir svajojo apie savo šeimą ir vaikus, tačiau gyvenimas klostėsi visiškai kitaip. Ji tikrai neplanavo nei globoti, nei įsivaikinti vaikų, tačiau lemtinga akistata su Giselle pakeitė jos nuomonę.

Reklama

Nors Giselle turėjo sveikatos sunkumų nuo gimimo ir buvo maitinama per zondą, tačiau ji stebėtinai sėkmingai augo ir buvo vis stipresnė. Kai mažylei sukako 9 mėnesiai, ji su savo naująja globėja galėjo išvykti namo.

Netrukus vaikų apsaugos tarnybos galutinai atėmė iš Giselle biologinių tėvų visas teises į mažylę. Ši žinia Liz buvo ir laiminga ir liūdna – juk jos džiaugsmas kažkam tuo pat metu yra liūdesio akimirka.

Reklama

Nepaisant to, kad naujagimę jos tėvai apleido ligoninėje ir buvo nustatyta, kad jie negalės pasirūpinti mergaite, jie vis tiek yra jos kūnas ir kraujas. Kai Giselle sukako dveji, ji oficialiai tapo Liz šeimos nare.

Reklama

Dabar mergaitė yra laiminga ir energinga, o jos mama Liz neįsivaizduoja gyvenimo be jos. Ji niekada nenumanė, kokiu būdu jos gyvenime atsiras vaikai, tačiau ji neabejoja, kad joms lemta buvo susitikti tą dieną ligoninėje ir užmegzti tą akių kontaktą.

Reklama