Skip to main content

50-metė moteris tikėjosi dvynukų, tačiau ji sulaukė staigmenos

Vaiko gimimas yra tikra laimė kiekvienai mamai. Dar ypatingesne dovana tai tampa tada, kai net būdama vyresnio amžiaus gali pastoti ir susilaukti sveikų vaikų. Taip atsitiko ir britei Tracey Britten, kuri tapo vyriausia moterimi Didžiojoje Britanijoje, pagimdžiusia ketvertuką. Kai moteris pagimdė tris mergaites ir vieną berniuką būdama 50-ies, ji jau turėjo tris vaikus ir aštuonis anūkus.

Reklama

Tiesa, Tracey su vyru susitarė tik dėl ketvirtojo vaiko. Kadangi amžius nebuvo palankus motinystei, šeima nusprendė pasitelkti dirbtinį apvaisinimą į pagalbą. Tam jie išleido 7 tūkst. svarų, o kaip gimdymo vietą išsirinko privačią ligoninę Kipre.

Po kurio laiko atlikus ultragarsinį tyrimą, paaiškėjo, jog moteris laukiasi dvynukų. Tada jos vyras buvo devintajame danguje. O po 9 savaičių šeima sulaukė dar vieno siurprizo – pasirodo, laimė padvigubėjo ir moteris jau ruošiasi tapti 4 vaikų motina.

30 savaitę buvo nemažai nerimo, kadangi atliktų tyrimų metu paaiškėjo, jog vienas vaikas turi sveikatos problemų. Tai kėlė grėsmę ir kitų vaikų gyvybėms. Kad išgelbėtų visą ketvertuką, Tracey turėjo būti atlikta skubi Cezario pjūvio operacija. Ji buvo padaryta Londono universiteto koledžo ligoninėje.

Reklama

Viso proceso metu dalyvavo net 35 skirtingi gydytojai, pasirengę padėti kilus bet kokioms komplikacijoms. Viskas pavyko puikiai ir moteriai gimė trys mergaitės ir berniukas. Kūdikiai gimė neišnešioti, todėl jiems teko kurį laiką pabūti specialiuose inkubaturiuose. Neilgai trukus, šeima galėjo džiaugtis pačia nuostabiausia Kalėdine dovana.

Reklama

Reklama