Skip to main content

60-metė moteris norėjo būti savo dukros antrininke ir tam išleido krūvas pinigų. Žmonės pamatę jas gatvėje, laiko seserimis

Anglę Janet Horrocks galima vadinti pamišėle motina, besąlygiškai įsimylėjusią dukros išvaizdą. Moteris visada norėjo tapti savo dukros antrininke, kad jas kartu pamatę žmonės galvotų, jog merginos yra seserys.

60-metė moteris plastinėms operacijoms jau išleido daugiau, nei 50 tūkst. dolerių, kad taptų savo 38-erių metų dukros kopija.

Reklama

„Mano dukra man yra pati gražiausia, ir aš ją sukūriau. Todėl noriu atrodyti kaip ji.“ – aiškino Janet.

Visa tai prasidėjo nuo 2001 metų, kai įvairūs grožio specialistai keitė jos akių, nosies, lūpos formas, atliko dantų operacijas, plaukų priauginimus, koregavo moters figūrą. Mama buhalterė išleido 10 tūkst. savo krūtų didinimui. Ji yra įsitikinusi, kad niekada nenustos rūpintis savo išvaizda, kad būtų labiau panaši į savo jauną gražią dukrą.

Tiesa, ši nelabai patenkinta mamos manija. Jane mano, kad vieną dieną, apsėsta visų šitų plastinių chirurgijų, mama gali stipriai pakenkti savo sveikatai. O be to, kažkada mama dar gali atrodyti ir jauniau už ją pačią.

Kartą vieno pasivaikščiojimo metu dukra pasijuto labai nemaloniai, kai abi jos buvo palaikytos seserimis. Tada Jane nenorėjo kurį laiką pasirodyti su mama viešumoje. Galiausiai mergina susitaikė, kad jos mama yra tokia ir sako, kad šiandien jų santykiai dar geresni.

Reklama

„Vis dėlto ji yra mano mama ir aš su ja išties jaučiuosi taip, lyg turėčiau vyresnę seserį. Nors manau, kad ji tiesiog iššvaistė pinigus visoms šioms plastinėms operacijoms, galų gale tai padidino pasitikėjimą savimi ir ji nuoširdžiai jaučiasi laiminga.“ – kalbėjo Jane.

Mama sako, kad jai patinka, kai žmonės ją su dukra palaiko seserimis. Tada padidėja pasitikėjimas savimi ir moteris nesigaili nė vieno dolerio išleisto šiems pokyčiams.

Reklama

Moterys išties yra labai panašios – beveik vienodos šukuosenos, skruostikauliai ir lūpos, be to ir rengiasi beveik tokiais pat drabužiais.

Daugiau galite pamatyti žemiau esančiame vaizdo įraše anglų kalba:

Reklama