Skip to main content

72-ejų senjorė iškvietė elektriką dėl mažo gedimo namuose. Apie tai, kaip vyras jai pagelbės, ji negalėjo net pasvajoti

72-jų metų senjorė Gloria Scott iškvietė vietinį elektriką ir meistrą John Kinney tam, kad šis pataisytų vieną elektros lizdą jos namuose. Tačiau kai John atvyko į Gloria namus, jis suprato, kad moteriai pagalbos namuose reikia ne tik taisant elektros lizdą.

Reklama

Trumpos apžiūros metu vyras pastebėjo daugelį dalykų senolės namuose, kuriems reikėtų remonto. Tačiau kadangi Gloria gyveno viena ir turėjo labai nedideles finansines galimybes, ji niekados neišgalėjo atlikti kitų svarbių remonto darbų namuose.

Vyras pastebėjo, kad dauguma elektros laidų reikėjo keisti, nes daugiau nei pusė namo neturėjo šviesos. Taip pat jam į akis krito džiunglėmis pavirtęs kiemas, vandentiekio problemos ir net pamažu byrančios lubos vienoje nesaugiausių namo dalių. John tikrai žinojo, kad negali visko palikti taip, todėl jam kilo idėja.

Reklama

Netrukus vyras subūrė savanorių grupelę, kuri noriai pasisiūlė prisijungti prie remonto darbų, kuriuos jie visi senolei padarytų nemokamai. Tokia namo būsena buvo tikrai ne dėl Glorios kaltės. Gyvendama vienišą ir nepasiturintį gyvenimą ji tvarkėsi taip, kaip galėjo.

Reklama

Supratęs, kad vien su savanoriu darbu jie nesusitvarkys, vyras suorganizavo lėšų rinkimą internete. Istorija tiesiog akimirksniu išplito tiek vietinėje spaudoje, tiek internete, tad vos per porą savaičių jie surinko daugiau nei 110 tūkstančių dolerių, skirtų medžiagoms supirkti.

Prie savanorių komandos tada prisijungė ir statybų profesionalai, aukodami savo laiką ir žinias, tad Gloria namas pamažu visiškai pasikeitė.

Reklama

Buvo perdarytos vidaus sienos, nudažytas namo vidus ir išorė, pakeistos klibančios plytelės aplink namus, dėl kurių Gloria galėjo rimtai susižeisti.

Reklama

Visa savanorių ir darbininkų komanda pasivadino “Glorios Gladiatoriais” ir savo facebook puslapyje dalinasi remonto progresu.

Šiuo metu Gloria renkasi naujus baldus savo namams, o pakalbinta žurnalistų neslepia begalinio dėkingumo, kurį ji jaučia visiems, kas pasidalino savo gerumu ir pakeitė jos gyvenimą. Nuo dabar senjorė turi ne tik saugesnius ir jaukesnius namus praleisti savo senatvei, bet ir būrį naujų draugų, kurie daugiau neleis jai pasijusti vieniša.

.

Reklama