Skip to main content

75-erių senutei grėsė areštas dėl nenušienautos žolės kieme. Tačiau ji nustebo, kai vietoje policijos šalia namų ji pamatė 4 paauglius

Daug kas iš mūsų skundžiamės valdžia ir įvairiais naujais įstatymais, tačiau nė nenumanome, kad kitose pasaulio šalyse galima rasti dar kvailesnių taisyklių. Štai Teksaso valstijoje JAV gyvenanti vieniša senolė Gerry Suttle grėsė areštas dėl labai paprasto “nusikaltimo”.

Reklama

Senutei priklausanti žemė aplink namus buvo nenušienauta, nes dėl sveikatos problemų pati moteris negali to padaryti. Jos vaikai gyvena labai toli, todėl ji neturi taip pat, kas jai padėtų. Pagal Teksaso įstatymus, žolė gyvenamosiose zonose negali būti aukštesnė nei 45 centimetrai.

Moteriai buvo pateikti kaltinimai dėl savo žemės nepriežiūros. Ji gavo laišką, kuriame jai buvo pranešama, kad netrukus jai teks stoti prieš teisėją dėl nusižengimo. Tačiau senolė negavo antro laiško su tikslia teismo data, į kurį ji taip ir nenukeliavo. Dėl šios priežasties nieko nenutuokiančiai moteriai buvo išduotas arešto orderis.

Reklama

Gerry negalėjo patikėti tuo, kad tokio amžiaus jai teks sėsti į areštinę. Ji papasakojo apie savo situaciją kaimynams, kurie taip pat buvo apstulbę. Štai tada keturi paaugliai nusprendė padėti senutei ir savo laisvą laiką vasarą praleisti prasmingai. Jie nedelsdami kiekvienas pasiėmė po žoliapjovę ir ėmėsi darbo.

Reklama

Moters namo kiemas buvo labai didelis, todėl darbo kaitrioje saulėje vaikų laukė nemažai. Tačiau susižinoję, kad jos atvyks policija su antrankiais, jie neturėjo kito pasirinkimo – tik padėti. Netrukus kai berniukai pradėjo darbuotis moters kieme, prie jų prisijungė ir kiti kaimynai su kur kas rimtesne aparatūra.

Vyrai su automatinėmis žoliapjovėmis kaip mat nušienavo visą likusią peraugusią žolę ir Gerry kiemas vėl tapo gražus ir tvarkingas. Bėda ta, kad niekas nežinojo apie senolės sunkumus ir tai, kad jai dėl mažai kam žinomo įstatymo grėsė areštas. Tačiau mažai kas atsisakė ištiesti pagalbos ranką tada, kai tai buvo jau būtina.

Reklama

Jaunuolių gerumo sukrėsta senolė negalėjo patikėti savo akimis. Tą dieną ji įsitikino, kad jaunoji karta turi puikias žmogiškas vertybes. Laimei, Gerry galėjo kreiptis į teisėją ir pranešti apie nušienautą žolę. Po poros dienų ji apsilankė teisme, kuriame jai buvo atmesti kaltinimai dėl pievelės nepriežiūros ir moteris galėjo laisvai grįžti namo.

Pilna istorija video reportaže anglų kalba:

Reklama