Skip to main content

90-metės senutės giminaitis užvertė jos kiemą šiukšlėmis, dėl kurių jai grėsė tūkstantinės baudos. Neturėdama iš ko prašyti pagalbos ji paskambino nepažįstamiesiems

90-metė Agnes Maples tikrai nesitikėjo, kad senatvėje nuo jos nusisuks visi jos giminaičiai. Dar skaudžiau jai buvo tai, kad vienas iš jos sūnėnų grubiai pasinaudojo ja. Vieniša našlė gyveno viena, tad ji neturėjo nieko, kas jai užstotų ar patartų, kaip elgtis.

Reklama

Jos sūnėnas paklausė jos, ar gali jos kieme palaikyti keletą savo daiktų. Agnes tikrai buvo negaila leisti pasinaudoti savo kiemu. Tik ji nė neįsivaizdavo, kad jos namų valda greitai taps šiukšlynu, erzinančių visą kaimynystę metų metais. Jos sūnėnas visiškai nutraukė ryšį su senole, tad jo daiktai tapo jos vargu.

Agnes žinojo, su kokia problema jai tenka gyventi, tačiau ji neturėjo nieko, kas visą tą šiukšlyną bent pabandytų išvalyti. Pati senolė vaikšto arba su vaikštynės pagalba, arba naudojasi neįgaliojo vežimėliu, tad pačiai šis darbas yra absoliučiai nepakeliamas.

Reklama

Tačiau vieni kaimynai buvo negailestingi – jie kreipėsi į vietos valdžią, kuri pradėjo grasinti senutei milžiniškos baudomis. Jei ji nesutvarkys savo kiemo, moteriai gresia 2500 dolerių bauda už kiekvieną dieną! Būtent tada moteris nusprendė griebtis paskutinio šiaudo ir sužinojo apie labdaros organizaciją, kuri turi savanorių grupes, užsiimančias įvairiausiais darbais tiems, kam to labai reikia.

Reklama

Agnes situacija buvo būtent tai, kam ši organizacija ir skirta – padėti pažeidžiamiausiems žmonėms, nuo kurių nusisuko visi. Netrukus Agnes kieme plušo vyrai, kurie per dieną sukrovė didžiausią sukvėžimo priekabą šiukšlių. Kitą dieną atvykę savanoriai iš vietinio universiteto sutvarkė visą aplinką, sudėjo naujas plyteles lauke tam, kad Agnes galėtų saugiai judėti aplink namus, sutvarkė skyles stoge, net pasodino gėlių aplink jos namus.

Senolė negalėjo patikėti visu dosnumu, kurį jai suteikė visiškai nepažįstami žmonės. Ji buvo dėkinga už visų šiukšlių išvežimą, o visi kiti papildomi atlikti darbai ją tiesiog jaudino iki ašarų. Jaunuoliai jos paklausė, ar jai netrūksta dar ko nors, ko jie nežino.

Reklama

90-metė nepasikuklino ir paprašė naujo oro kondicionieriaus, kurį ji vėliau gavo gražiai supakuotą į dovanų popierių. Moteris nepabijojo pasakyti, kad tai buvo geriausios pora dienų jos gyvenime. Ji prarado pasitikėjimą žmonėmis, kai jos giminaičiai ja pasinaudojo, o kaimynai vos nesužlugdė jos finansiškai.

Reklama

Tačiau nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Dabar senolė turi naujų draugų, kurie reguliariai ją lanko ir suteikia jai džiaugsmo daugiau nebebūnant visiškai vienai.

Reklama