Skip to main content

97-erių metų veteranas kasdien valgo tą patį, toje pačioje kavinėje. Jis negalvojo, kad į jo lojalumą bus atsakyta labai netikėtai

Tai, kaip elgiamės su savo bendruomenės senjorais pasako labai daug apie mus pačius. Nugyvenę ilgus gyvenimus, senoliai labai dažnai turi ką papasakoti apie tai, kaip jie savo gyvenime pasiaukojo dėl kitų.

Reklama

Štai antrojo pasaulinio karo veteranas Doug Parker per savo 97 gyvenimo metus matė daug. Dabar senjoras gyvena vienišą gyvenimą ir pietūs vietiniame restoranėlyje kasdien yra vienintelė jo dienos pramoga. Jis mėgsta išeiti pasivaikščioti, skaniai pavalgyti mėgstamą maistą ir tuo pačiu pabendrauti su kitais.

Malonus senolis tapo mėgstamiausių Arby’s kavinės klientu, tad nenuostabu, kad jie jį aptarnauja kaip VIP svečią. Jie iš anksto žino, kada Doug ateis, tad jo įprastinis užsakymas visada jau jo laukia vos įžengus į kavinę. Visi darbuotojai taip mėgo senolį, kad sumanė padaryti jam kažką gero.

Reklama

Didelėje grupėje jie surinko pinigų ir padovanojo Doug jų kavinės 200 dolerių vertės dovanų čekį. Už juos pensininkas galės pasimėgauti dešimtimis savo mėgstamų sumuštinių. Tačiau tai, kas nutiko po to, buvo dar geriau.

Reklama

Kai apie darbuotojų poelegį sužinojo jų viršininkai, jie nedelsiant nusprendė, kad senoliui jie suteiks maistą nemokamai visą likusį jo gyvenimą! Veteranas buvo labai nustebęs ir pamalonintas dovanų čekiu, tačiau kur kas didesnė naujiena atėmė jam žadą.

Ašarų nesulaikęs senolis buvo labai dėkingas už tokį malonų dėmesį ir meilę jam iš nors ir pažįstamų, tačiau svetimų žmonių. “Mes žinome, kad jūs mylite mus, mūsų restoraną ir mūsų maistą. Mes norėjome ir jums parodyti, kad mes mylime jus ir labai vertiname jus” – senoliui sakė restorano vadybininkė. Nors vyras pasakė, kad niekada nežino, ar jis grįš į restoraną kitą dieną, tačiau tokia dovana ji motyvuoja gyventi iki 100 metų!

Reklama