Skip to main content

Apsukrus pardavėjas įkyriai siūlė senutei nusipirkti brangų dulkių siurblį. Pensininkei trūko kantrybė ir ji neįtikėtinai pamokė pardavėją

Vieną rytą sunkiai besiverčianti senutė išgirdo, kad kažkas beldžiasi į jos buto duris. Atidariusi jas moteris pamatė tvarkingai apsirengusį vyrą, kuris savo rankose laikė dulkių siurblį ir nedidelį kibirą.

Reklama

– Labas rytas ponia, ar galėtumėte skirti kelias minutes savo laiko? – paklausė prie durų stovintis vyras. – Norėčiau pristatyti patį naujausią produktą rinkoje – itin galingą dulkių siurblį. Garantuojame aukščiausią kokybę, nes įrenginys pagamintas Vokietijoje.

– Eik iš čia su savo pasiūlymais. Mano pensija ir taip maža, todėl tikrai neturiu pinigų tokiems brangiems daiktams, – piktai atsakė senutė ir užtrenkė duris.

Jaunas pardavėjas neketino taip lengvai pasiduoti ir dar kartą pasibeldė į garbingo amžiaus moters duris.

Reklama

– Ponia, jūs per daug skubate. Prašau jūsų skirti tik kelias minutes laiko ir aš pademonstruosiu, koks nuostabus ir patikimas yra šis dulkių siurblys, – pasakė jaunuolis.

Vyras užėjo į buto vidų ir moters koridoriuje išbėrė arklio mėšlo iš turėto kibiro.

Reklama

– Dabar galėsite įsitikinti, kaip puikiai susitvarko šis dulkys siurblys. Jeigu jis nepašalins visų arklio mėšlo pėdsakų nuo jūsų grindų, pažadu, kad aš pats suvalgysiu visą likusią dalį. Garbės žodis.

Senutė šiek tiek atsitraukė ir pasakė:

– Palauk čia, einu paimti šaukštą iš virtuvės.  Tikiuosi, kad apetitu nesiskundi, nes šį rytą man atjungė elektrą…

Reklama