Skip to main content

Auklė nežinojo, kad yra slapta filmuojama. Mergaitės mama užfiksavo tai, kas privertė verkti

Turbūt daugelis tėvų pripažins, kad rasti gerą auklę savo vaikui yra pakankamai sunki užduotis. Juk šiam žmogui mes patikime patį didžiausią turtą – savo vaiką. Ir tikimės, kad tas žmogus jį mylės ir rūpinsis, kaip savu. Kiek daug pasaulyje egzistuoja pavyzdžių, kurie įrodo, kad sudėtinga per trumpą laiką žinoti, koks iš tiesų yra tas žmogus, kuris kasdien leidžia laiką su jūsų atžala.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Kai kam pasiseka ir auklė tampa šeimos dalimi ir geriausia drauge. Tačiau net ir tokiais atvejais kartais būtina karts nuo karto pasidomėti, ar nieko keisto nevyksta jums nematant.

Vaizdo įraše, kurį pamatysite žemiau, mama leido sau slapta pažiūrėti, kaip savo darbą atlieka 18-metė auklė Delaney Wilson. Ji tyliai nusileido laiptais ir žvilgtelėjo į svetainę.

Tai buvo akimirka, kuri ją labai nustebino. Mama leisdamasi laiptais manė, kad svetainėje girdima daina sklinda iš televizoriaus. Ji suklydo – pasirodo tai buvo Delaney, kuri dainavo kaip tikra Disnėjaus princesė. Paaiškėjo, kad auklė turi nepakartojamą balsą ir talentą muzikai, kurį ji slėpė po devyniais užraktais.

Reklama

18-metė labai gėdijasi savęs ir niekam išskyrus mažąją auklėtinę, mergina talento nedemonstruoja. Tačiau būtent su vaikais mergina jaučiasi atsipalaidavusi ir gali laisvai užtraukti ypatingai vaikų mėgstamas dainas iš pasakų ir filmų. Vėliau mama sužinojo, kad pati Delaney nesidalina savo balsu internete, kur mūsų dienomis išgarsėti galima vos per vieną dieną.

Reklama

Mergina yra tikrai verta pripažinimo, tačiau jai visada nepatiko, kaip ji atrodo video įrašuose. Dėl šios priežasties apie jos balsą žinojo tik mažoji mergaitė ir jos mama Nicky. Moteris vėliau prisipažino auklei, kad ji verkė pirmą kartą išgirdusi jos balsą. Su merginos leidimu, Nicky pasidalino vaizdo įrašu Tik Tok platfomoje.

Kaip galima buvo nuspėti, įrašas tiesiog sprogo populiarumu visame pasaulyje. Labai greitai Delaney talentą pamatė per 10 milijonų žmonių. Nors Delaney vis dar myli savo auklės darbą, nėra jokių abejonių, kad ji gali žengti savo talento keliu ir siekti svajonių tapti profesionalia ir žinoma dainininke.

Reklama

Tuo tarpu mažylės mama Nicky džiaugiasi dėl to, kokią nuostabią auklę turi – ji ne tik rūpinasi mergaite, kaip sava, bet ir džiugina ją Disnėjaus dainomis kasdien. Tokios auklės galima tikrai pavydėti!  Mamos įamžintas video:

Reklama