Skip to main content

Benamis šąlančiai merginai pasiūlė savo paltą. Jis nė nenutuokė, kaip jo poelgis pakeis jo gyvenimą vos per 5 dienas

Vieną šaltą sausio naktį porelė Charlotte ir Taylor skubėjo į traukinių stotį po linksmo vakarėlio centriniame Londone. Nors Jungtinėje Karalystėje įprastai nėra labai šalta net žiemą, tą naktį buvo ypatingai žvarbu. Tą naktį Charlotte ir jos vaikinui Taylor nepasisekė, nes pavėlavo į paskutinį traukinį. Jie buvo priversta laukti 4 valandas naktį šaltyje lauke, kol stotis vėl atsidarys.

Reklama

Ji labai drebėjo, tačiau netrukus šalia stoties nakvojęs benamis pasiūlė jai sušilti po jo antklode ir užsidėti jo paltą. Mergina nė nesusimąsčius šoko šildytis po benamio antklode. Charlotte, pasakodama šią istoriją, neslepia, kad nors ir buvo išgėrę, jai nei akimirkai nekilo abejonė dėl Joey, kuris neturėdamas nieko, pasidalino bent tuo, ką turi su nepažįstamaisiais. Mergina neslepia, net jos vaikinas buvo labai skeptiškas dėl tokios Joey pagalbos, bet vos grupelė įsišnekėjo, pora suprato, koks Joey yra geras žmogus.

Reklama
Nuotraukoje Charlotte ir Joey

Mergina visą laiką galvojo, kad niekas nenusipelnęs gyventi tokiomis sąlygomis. Jie greitai pajuto, koks atviras, nuoširdus ir geras žmogus yra Joey, todėl pora ryžosi žingsniui, kurį daugelis jų artimųjų vėliau net pasmerkė. Praleidus keletą valandų kartu, jie pasiūlė Joey keliauti su jais į jų namus, pailsėti, išsimiegoti lovoje, skaniai pavalgyti ir nusiprausti. Joey iš pradžių atsisakė, tačiau  Taylor paaiškino jam, kad be jo Charlotte niekur nevažiuos. Tad jis sutiko. Tai porai buvo tikras drąsos išbandymas, tačiau benamui Joey kliuvo ne ką blogiau – jis tikriausiai irgi išsigando, kai jie visi atvyko į trobelę miške, kurioje pora gyveno. Tačiau visi trys jautė šilumą ir nuoširdumą vienas iš kito, todėl ir jie dar kelias valandas namuose pabendravo ir išpasakojo savo gyvenimo istoriją.

Mergina savo įraše sako, kad tikrai nebūtina pasitikėti kiekvienu žmogumi, kurį sutinkame už kampo, tačiau jie visi irgi yra žmonės, dažniausiai tiesiog jiems mažiau pasisekė gyvenime. Ne visi benamiai alkoholikai, ne visi benamiai narkomanai ar nusikalteliai. Mergina nesitiki iš visų palaikymo dėl jos poelgio, tačiau ji kartu su Taylor ir Joey tą dieną tapo labai gerais draugais.
Charlotte pirmiausią supažindino Joey su savo mama. Nors mergina ir bijojo mamos reakcijos, ji, susipažinusi su Joey, suprato, kodėl dukra nusprendė jam padėti.

Reklama
Nuotraukoje per vidurį Joey ir iš dešinės Taylor

Sekančios keletas dienų praėjo labai jaukiai – pora supažindino Joey su jų draugais, jie daug linksminosi, bendravo, žaidė futbolą ir kitaip puikiai leido laiką. Joey gavo nemažai pagalbos drabužiais, maistu, vakarais kavinėse, tačiau didžiausią dovaną kurią jis gavo yra jaunuolių draugystė. Netruko praeiti nė 5 dienos kaip Joey suorganizavo darbo pokalbį ir gavo darbą. Poros draugystės dėka, Joey per mažiau nei savaitę paliko gyvenimą gatvėje ir pradėjo naują gyvenimą. Ši jautri istorija netruko pritraukti ir Jungtinės Karalystės žiniasklaidos dėmesį.

Reklama

Ši istorija tik dar kartą parodo, kad benamiai, miegantys gatvėse, yra tokie patys žmonės, kaip ir mes visi. Šiam jaunuoliui tetrūko draugystės ir pasitikėjimo savimi. Šiek tiek minimalios pagalbos jam suteikė stiprybės gyventi geriau. Mes niekada nežinome, dėl kokių priežasčių vienas ar kitas asmuo atsiduria gatvėje, tačiau viena, ką galime visada padaryti – tai pakalbinti juos. Galbūt jūsų paprastas pokalbis ir šiek tiek jūsų laiko gali pakeisti kieno nors gyvenimą geresne linkme.

Reklama