Skip to main content

Bevaikė pora nusprendė įsivaikinti 3 naujos šeimos ieškančius vaikus. Po kurio laiko šeima sulaukė skambučio, kurio jie tikrai nesitikėjo

Įvaikinimas yra nepaprastai rimtas įsipareigojimas, reikalaujantis tvirto apsisprendimo ir pasiryžimo. Įsivaikinti vieną ar du vaikus jau atrodo iššūkiu, tačiau šiai porai išpuolė galimybė įsivaikinti iš karto tris brolius ir seseris. Kai Cody ir Natalie sužinojo, kad patys natūraliai negali susilaukti vaikų, pora nusprendė, kad norės įsivaikinti. Jie abu jautė, kad tai yra jiems tinkamiausias sprendimas, tad netrukus jie užsirašė į specialius kursus, skirtus būsimiems globėjams paruošti.

Reklama

Po 9 mėnesių apmokymų, jie sulaukė skambučio iš savo įvaikinimo agentūros. Tą kartą 3 vaikai iš vienos šeimos ieškojo naujų namų. Jie buvo laikinoje globoje jau 15 mėnesių ir dabar jiems jau laikas buvo susirasti tėvus visam gyvenimui. Pora giliai širdyje žinojo, kad tai bus jų vaikai ir sutiko juos įsivaikinti. Praėjus vos dviems dienoms po skambučio, 4-metis Michael, 4-metė Mackenzie ir vos vienerių Melli susitiko su savo būsimaisiais tėvais.

Pora neslepia, kad vaikams užtruko kurį laiką apsiprasti ir nebebijoti nieko. Juk iš tikrųjų gerai pagalvojus, viskas ką turi išgyventi vaikai, pradedant atsiskyrimu nuo savo biologinių tėvų, buvimas laikinoje globoje ir pažintis su dar viena šeima, yra nepaprastai sudėtinga ir baisu. Tačiau meilė ir rūpestis, kuriais vaikus apgaubė pora, greitai sušildė mažąsias širdeles ir vaikai po kelių savaičių Cody ir Natalie pradėjo vadinti mama ir tėte.

Reklama

Nuo pirmojo jų susitikimo vasarį praėjo keletas mėnesių ir pora sulaukė skambučio iš įvaikinimo specialistų. Jie pranešė, kad prieš dvi dienas gimė vaikų biologinis broliukas, ir jis irgi yra atiduodamas įvaikinimui. Pora iš karto prapliupo ašaromis iš laimės ir sutiko priimti į savo šeimą ir ketvirtąjį vaikutį. Atvykus pasiimti berniuko jiems buvo suteikta galimybė net sugalvoti jam vardą, nes oficialiai kūdikis dar jo negavo. Taip Cody ir Natalie šeimą papildė Maddox.

Reklama

Šeima buvo nepaprastai laiminga, tačiau problemos tykojo vos už kampo. Kūdikio apžiūrų metu gydytojai nustatė, kad Maddox turi širdies problemų. Laikas bėgo ir berniuko savijauta, nors ir profesionaliai prižiūrima, blogėjo. 2019 rudenį berniuką teko hospitalizuoti. Tada sekė dvi atviros širdies operacijos, kurios pareikalavo daug kantrybės ir vilties, kad viskas bus gerai.

Laimei, berniuko sveikata po operacijų pagerėjo ir dabar jis gali gyventi sveiką ir laimingą gyvenimą. Kadangi įvaikinimo procesas yra dažnai ilgas ir sudėtingas, tik 2020-ųjų rugsėjį ši didelė šeima tapo oficiali.

Reklama

Šeimai teko labai sudėtingas pereinamasis laikotarpis iš laikinos globos į ilgalaikį įvaikinimą, tačiau tai jiems ir visiems kitiems įrodė, kad šiai porai ir šiems vaikams lemta būti kartu amžinai.

Reklama

Reklama