Skip to main content

Vyras norėjo pastatyti žmoną į vietą, tačiau sulaukė tokio atsako, kokio tikrai nesitikėjo

Dulkių valymas, drabužių skalbimas, indų plovimas ir kiti namų ruošos darbai patys nepasidarys, todėl labai svarbu, kad tiek vyras, tiek žmona juos darytų kartu. Anksčiau tik moterys pasirūpindavo visais šiais dalykais, tačiau džiugu, kad laikai pasikeitė ir dabar poros pasidalina darbus gana lygiai.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Ši juokinga istorija apie tris skirtingų tautybių vyrus, kurie savo žmonoms pasakė, kad namų ruošos darbus turi daryti tik moterys. Tačiau lietuvės reakcija buvo neįkainojama!

Lietuvis, čekas ir rumunas sėdėjo bare ir pasakojo apie savo žmonas.

Asociatyvi nuotrauka

Rumunas pirmasis pradėjo pasakoti apie savo žmoną:

– Savo žmonai tiesiai šviesiai pasakiau: noriu sugrįžęs į namus matyti juos tvarkingus ir švarius. Na ir ką jūs manot? Pirmą dieną nemačiau jokių pokyčių, tačiau antrąją jau namai švarūs ir tvarkingi.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Tuomet apie savo žmoną pradėjo pasakoti čekas.

– Žmonai pasakiau, kad sugrįžęs iš darbo noriu matyti švarius namus, išskalbtus drabužius ir paruoštą skanų maistą ant stalo. Na ir ką jūs manot? Pirmą dieną nemačiau jokių pokyčių, antrą taip pat, tačiau trečią viskas padaryta.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Ir galiausiai apie savo žmoną pradėjo pasakoti lietuvis.

– Savo žmonai pasakiau, kad jos kaip moters pareiga yra skalbti drabužius, tvarkyti namus, nupirkti maisto produktų ir paruošti skanią vakarienę. Na ir ką jūs manot? Pirmą dieną nemačiau, antrą ir trečią taip pat. Ketvirtą dieną dešinės akies krašteliu jau galėjau matyti žmoną, o viena ranka pradėjo normaliau judėti, kad pasidaryčiau sumuštinį ir sudėčiau lėkštes į indaplovę…

Asociatyvi nuotrauka
Reklama