Skip to main content

Pora neteko naujagimio, gimusio su daugybe sveikatos problemų. Po poros mėnesių jie sulaukė labai jaudinančio skambučio iš ligoninės

Katie ir Josh Butler meilė gimė beveik iš pirmo žvilgsnio. Pora per labai trumpą laiką suprato, kad jie skirti vienas kitam, tad jų santykiams nebuvo jokių trikdžių. Universitete susipažinę jaunuoliai buvo kilę iš didelių šeimų, tad ir jų pačių svajonių šeima turėjo būti didelė.

Reklama

Jie apsimainė santuokos įžadais vos po poros metų ir planavo greičiausiu metu susilaukti vaikų. Katie dirbo mokytoja, todėl ji labai norėjo pastoti dar rugsėjį ir susilaukti mažylio prieš ilgąsias vasaros atostogas. Ši pora nė nesitikėjo to, kas jų laukė…

Katie ir Josh buvo labai laimingi sužinoję, kad jiems gims berniukas. Jie labai greitai sugalvojo jam vardą ir su nekantrumu laukė mažylio Dewey pasirodymo į šį pasaulį. 20-tos savaitės planinio echoskopo metu gydytojai pastebėjo, kad mažylio Dewey kojytės formuojasi kreivai. Jie priėjo išvadą, kad mažylis formuojasi su sunkiomis genetinėmis mutacijomis ir susirgimais.

Reklama

Nuo to laiko Katie kas savaitę vyko pas specialistus, stebinčius kūdikio vystymąsi. Jaunai porai buvo jau aišku, kad jų sūnus turės sveikatos problemų, tačiau nepaisant to, jų meilė jam tik stiprėjo. Nėštumo pabaigoje gydytojai atliko cezario pjūvį, nes mažylio širdies ritmas pradėjo silpnėti. Ant mažylio kaklo virkštelė buvo apsivyniojusi net keletą kartų.

Reklama

Tik tada, kai Dewey gimė, gydytojai pamatė, kaip sunkiai jis išsivystė būdamas išnešiotas beveik visą nėštumo laiką. Jo organizmas buvo išsivystęs ne kaip 39 savaičių vaisiaus – jo organizmas buvo kaip 20-ties savaičių ankstuko. Nuo tos dienos šeima praleido ilgas savaites intensyvios terapijos skyriuje. Mažyliui kas pora savaičių atrasdavo vis naujas ligas ir genetinius pažeidimus.

Mažylio būklė buvo visiškai nestabili, tačiau vieną dieną jam labai stipriai pablogėjo. Jo širdies veikla buvo labai nestabili, tad vienos iš gyvybiškai svarbios operacijos metu Josh ir Katie neteko savo sūnaus. Sugniuždyti tėvai grįžo namo ir svarstė, kodėl jiems duotas toks likimas. Jie svajojo apie daugybę vaikų, tačiau pati pirma patirtis sudaužė jų svajones į šipulius.

Reklama

Praleidę beveik 130 dienų ligoninėje, pora labai artimai susipažino su daugybe seselių ir gydytojų, nemažai su kuo užmezgė artimas draugystes. Po poros mėnesių Katie sulaukė skambučio iš vienos tos ligoninės seselės. Kadangi ji matė, kaip ši pora atidavė viską net ir labai sergančiam savo vaikui, ji žinojo, kad jos pasiūlymas gali tapti jų išsigelbėjimu.

Reklama

Ji papasakojo Katie apie kūdikį, kuris buvo apleistas intensyvios terapijos skyriuje dėl sunkios sveikatos būsenos. Tam berniukui buvo ieškoma nauja šeima, todėl seselė pagalvojo apie Katie ir Josh. Mažylis Braxtel nuo tos dienos kai gimė, visą laiką praleido ligoninėje. Jis turėjo labai silpnus plaučius, kurie sukėlė ir daugiau sveikatos problemų.

Nors pora žinojo, kad jų laukia daug iššūkių, jie buvo pasiryžę visą savo meilę, kurie jie užaugino savo sūnui Dewey, skirti šiam berniukui. Mažylio prognozės buvo kur kas geresnės, nei buvo skiriamos jų biologiniam sūnui, tad Braxtel turėjo kur kas daugiau šansų gyvenime.

Mylinčioje ir rūpestingoje šeimoje berniukas progresavo, o jo sveikatos būklė tik gerėjo. Nors jam teks visą gyvenimą kovoti su savo sveikatos problemomis, šio mažylio laukia graži ateitis. Tuo pat metu Katie ir Josh tiki, kad viskas atsitiko ne be priežasties.

Dewey nebuvo lemta išgyventi ilgai, tačiau tiek, kiek jis buvo šiame pasaulyje užteko sukurti ryšiams, kuriais vedamas Braxton atėjo į šią šeimą. Tai, ką išgyveno ši pora yra sunku suvokti paprastam žmogui. Tačiau jie yra didelis įkvėpimas daryti gera net tada, kai paties gyvenimas atrodo praradęs prasmę. 

Reklama