Skip to main content

Daktarai nepažadėjo tėvams, kad suaugę dvyniai išgyvens net iki gimdymo. Tačiau berniukų likimas susiklostė visai kitaip 

2014-aisiais Michelle Brantley ir Bryan Mirabal sužinojo žinią, kuri apsuko jų pasaulį aukštyn kojomis. Ilgai lauktas nėštumas suteikė porai daug džiaugsmo, ypač todėl, kad jiems augo dvyniai. Tačiau nėštumo metu atsiskleidė ir baisi diagnozė – berniukai yra suaugę ir daktarai negali pažadėti, kad jie gimdoje išgyvens iki nėštumo pabaigos.

Reklama

Vaisiai gimdoje buvo suaugę ties krūtinkauliu, todėl gydytojai nežinojo, kaip suaugę organai vystysis iki pabaigos. Porai net buvo pasiūlyta darytis abortą, tačiau Michelle ir Bryan atsisakė tokios žiaurios pabaigos.

Paneigę visas liūdnas prognozes, berniukai gimė 2014-ųjų gruodžio 12-tą. Nors jų būklė buvo stabili, jiems grėsė didelis pavojus neišgyventi sekančių atskyrimo operacijų metu, nes Carter ir Conner dalijosi vienas kepenis, vieną virškinimo traktą ir krūtinės lastą.

Reklama

Praleidę 5 mėnesius intensyvios terapijos skyriuje jie iškeliavo į operacinę. Joje berniukų jau laukė net 17 chirurgų, kurie sėkmingai atliko labai sudėtingą atskyrimo operaciją. Nors tėvų širdis perpildė begalinis džiaugsmas ir dėkingumas, berniukų gyvenime laukė dar daug įvairių korekcinių operacijų ir procedūrų.

Reklama

Carter ir Conner buvo Jacksonville miesto žiniasklaidos akiratyje visą savo gyvenimą, nes jie buvo vieninteliai išgyvenę to miesto suaugę dvyniai. Tačiau didžiausio dėmesio berniukai susilaukė po to, kai ji šventė savo darželio išleistuves.

Nepakartojamose nuotraukose visi, kas sekė berniukų istoriją, galėjo pamatyti kokie laimingi ir sveiki yra šie dvynukai. Jie tikrai turėjo ką švęsti – išgyvenę tiek daug savo gyvenime, kiekvienas naujas jų pasiekimas yra įrodymas, kad jų gyvybes buvo verta išsaugoti.

Reklama

Džiaugsmo ir pasididžiavimo kupini tėvai džiaugėsi berniukų progresu dar ir dėl to, kad tais pačiais metais jie sėkmingai atlaikė stuburo operacijas, po kurių jie atsistatė žaibiškai greitai. Jų veiduose atsispindi begalinis gyvenimo džiaugsmas, kuris atperka visas bemieges naktis, visas gydytojų, tėvų ir visos bendruomenės pastangas.

Reklama

Sunku yra net įsivaizduoti, per kokį pragarą šiems vaikams tenka praeiti nuo pat gimimo. Jų mama dalinosi ir sunkiomis akimirkomis, nes kaip nenuostabu, šiems mažyliai dažnai nesupranta, kodėl jiems tenka kęsti operacijas, skausmus ir varginančias procedūras.

Šeimoje būna dienų, kai visi verkia ir nieko nenori daryti, tačiau jų stiprybė visada nugali visus liūdesius. Ir mes linkime Connor ir Carter sveikatos ir gerų įspūdžių priešmokyklinėje grupėje!

 

Reklama