Skip to main content

Darbo netekusi valytoja manė, kad eina dirbti paskutiniame aukšte esančiame bute. Jos ten laukė staigmena, kuri moterį privertė apsiverkti

Praėję metai smogė milijonams žmonių visame pasaulyje. Karantino sąlygomis uždaryta buvo tūkstančiai verslų, tad daugybė žmonių ne tik neteko darbų sunkiausiu metu, bet ir vos suduria galą su galu artimiausiam mėnesiui.

Reklama

Rosa dirbo namų tvarkytoja viename Niujorko pastate, tad ji buvo žinoma absoliučiai kiekvienam to namo gyventojui. Moteris beveik 20 metų nuostabiai dirbo savo darbą ir buvo mėgstama visų gyventojų. Visada darbšti ir su šypsena moteris pandemijos metu neteko darbo.

Dėl vienintelio pajamų šaltinio praradimo Rosa neteko net gyvenamosios vietos, todėl dabar glaudžiasi sesers namuose. Tačiau ji nudžiugo, kai iš pastato vadybininko gavo skambutį su prašymu jai atvykti į jos senos darbovietės vietą. Ji, kartu su vadybininku pakilo iki paskutinio aukšto ir užėjo į tuščią butą, kurį ji turėjo sutvarkyti.

Reklama

Ji žavėjosi dideliais miegamaisiais ir net dvejomis terasomis bei sakė, kad naujiems žmonėms čia labai patiks gyventi. Tačiau apėjus visą butą moters pasimetimas tik augo. Ji pritarė vaikinui, kad tai nuostabus butas, tačiau jai buvo nesuprantama, ko iš jos bus prašoma. Savo ekskursiją jie užbaigė didelėje virtuvėje, kurioje laukė nekilnojamo turto brokeris. Jis paminėjo, kad Rosa pastangos ir darbai, kuriuos ji atliko per daugybę metų šio namo gyventojams reiškia labai daug, tad jie nutarė atsidėkoti jai. Tai buvo labai sunkūs metai jai ir jos šeimai, tad ją mylintys žmonės norėjo padaryti kai ką gražaus.

Reklama

Brokeris tada atskleidė didžiąją paslaptį – šis butas, kurį ką tik Rosa apžiūrėjo, yra jos dviem metams. Viso namo gyventojai padengė dviejų metų nuomos sutarties kaštus, tad moteriai tereikia pasirašyti dokumentus ir pasiimti raktus. Sunku buvo įsivaizduoti, kas vyksta Rosa mintyse, tačiau buvo aišku, kad ji to tikrai nesitikėjo. Moteris net pasakė, kad tai yra per didelė dovana ir negali jos priimti. Jos akis užliejo ašaros supratus, kokią didelę pagalbą ką tik jai suteikė daugybė žmonių.

Ši istorija vos per kelias dienas apskrido visą pasaulį, kuriame milijonai žmonių buvo sujaudinti gerumo, suteikto sunkiai dirbančiai moteriai. Gerumas pasaulyje tikrai nesibaigė, Rosa istorija tai įrodo. 

Labai jautrią akimirką įamžino video įraše, kurį kviečiame pažiūrėti žemiau:

 

Reklama