Skip to main content

Filmo “Ko nori mergina” aktorė šiandien yra taip pasikeitusi, kad jos gatvėje nepažintų beveik niekas

Tarptautinė šlovė ne visiems jos sulaukusiems išeina į naudą. Paparaciai visada “išalkę” laukia, kai kokia nors žvaigždė paslys ir prisidarys rūpesčių. Galiausiai net mažiausi išvaizdos pokyčiai arba net nesutvarkytas makiažas gali atsidurti pirmuosiuose leidinių puslapiuose.

Reklama

Amanda Bynes yra viena iš tų aktorių, kurie savo šlovę pasiekė būdami labai jauni, tačiau su metais jie nesugebėjo susitvarkyti su žinomumo teikiamais iššūkiais. Filmų “Ko nori mergina”, “Mergina vaikino kelnėse” ir “Lengvabūdė pirmūnė” aktorė turėjo begales gerbėjų dėl savo vaidmenų, tačiau viskas labai greitai pasikeitė.

Buvimas nuolatiniame žiniasklaidos akiratyje tikrai nepadeda, kai bandai išsiaiškinti, ko šiame gyvenime nori. Neretai atsitinka taip, kad dėl pastovaus spaudimo garsenybės neria į narkotikus, alkoholį ir skandalus.

Reklama

Amanda deja neturėjo lengvo kelio, todėl visas pasaulis matė jos nuopolius ir krizes. Jos išvaizda keitėsi ir keičiasi iki šiol neatpažįstamai. Mergina keitė plaukų spalvas ir šukuosenas, eksperimentavo su auskarais veide ir aprangos stiliumi.

Reklama

Jos svoris dėl valgymo sutrikimų tai krito iki didelio liesumo, tai augo ir tai buvo matyti padidėjusiomis formomis. Buvo akivaizdu, kad mergina turi psichologinių problemų, kurias ji bandė arba spręsti, arba dangstyti ekspreimentais su išvaizda.

Per pastaruosius keletą metų Amanda stengėsi vengti viešumos, tačiau neseniai ji vėl pradėjo dalintis nuotraukomis iš savo asmeninio gyvenimo. Šį kartą mergina visus šokiravo juodais plaukais ir širdelės tatuiruote ant skruosto. Dabar merginos gyvenime yra sužadėtinis, todėl pora vėl sulaukia daugiau dėmesio.

Reklama

Nors dabar mergina teigia esanti laiminga ir įsimylėjusi, tačiau dėl jų sužadėtuvių stiprumo jau abejoja nemažai žiniasklaidos portalų. Amanda gyvenimas vėl sulaukia paparacių dėmesio, todėl neaišku, kaip vėl gali tai atsiliepti žvaigždei.

Reklama

Geriausias kenksmingos paparacių įtakos pavyzdys yra dainininkė Britney Spears arba Amanda kolegė aktorė Lindsay Lohan. Abi moterys taip pat buvo sugniuždytos pastovaus dėmesio ir laisvės stokos, todėl gyvenime darė ne pačius geriausius pasirinkimus.

 

 

Reklama