Skip to main content

Fotografė rado apleistą namą ir nusprendė pafotografuoti jo vidų, tačiau viduje laukė netikėtumas, kuri vos neįvarė jai širdies smūgio

Leslie David savo fotografės darbe visada ieško naujų iššūkių ir naujų vaizdų. Mergina visada ieško netikėtų nuotykių, todėl apleista architektūra visada traukė jos dėmesį. Dažniausiai jos akį patraukdavo netipiniai statiniai, arba net apleistos vietovės.

Reklama

Vieną dieną Leslie rado apleistą namą kiauru stogu, o aplink pastatą viskas buvo apaugę krūmynais. Tikrai dažnas pajunta adrenalino ir smalsumo antplūdį, nes juk įdomu pamatyti, kaip kažkas kadaise gyveno, ar namuose liko kokių nors jo gyventojo pėdsakų iš praeities. Ji įėjo į suniokotą namą, tačiau ją ištiko šokas dėl to, ką ji pamatė viduje. Mergina staiga susijaudino ir išsigando, tačiau netrukus ji įvertino situaciją, kuri visiškai nebuvo pavojinga.

Namo svetainėje sėdėjo senolis, kuris, pasirodo, tam name gyvena. Nustebusi mergina pasimetė, tačiau vyras buvo neagresyvus ir nesipriešino būti pakalbintu. Senolis visiškai nesupyko, kad į jo namus įsibrovė nepažįstamoji.

Leslie sužinojo, kad šis senolis vardu Lawrence tame name gyvena vienas, nors ir yra praktiškai aklas.

Reklama

Vyras buvo labai draugiškas ir malonus nepaisant to, kad į jo namus įsibrovė nepažįstamoji. Jis net neprieštaravo būti nufotografuotas ir papasakoti daugiau apie save. Pati Leslie staiga suvokė, kad šio vyro istorija ir vaizdai iš jo namų papasakoja kur kas daugiau, nei bet kuris jos gyvenime padarytas kadras.  Po ilgo pokalbio mergina pažadėjo aplankyti  senolį dar kartą, kuris apsidžiaugė netikėta nauja draugyste.

Reklama

Po poros dienų mergina grįžo aplankyti vyro ir su savimi atsinešė daug maisto ir gėrimų. Jų šiltas ir juoko kupinas pokalbis truko net tris valandas, po kurių abu jautėsi labai laimingi.
Lawrence papasakojo Leslie visą savo gyvenimo istoriją, o mergina giliai viduje žinojo, kad senoliui nori pagelbėti daugiau.

Netrukus ji nutarė sutvarkyti jo namus ir aptvarkyti namo aplinką ir sutaisyti namo trūkumus iki vasaros pabaigos. Mergina ir toliau lankė Lawrence ir aprūpino jį maistu. Leslie matė, kad vyras nebematė džiaugsmo gyvenime, nes senatvę jis leidžia būdamas vienas.

Reklama

Tačiau nauja draugystė ir kompanija pakeitė senolio nuotaikas ir nepaisant savo skurdžios sveikatos, jis pagaliau turėjo dėl ko šypsotis kasdien. Mergina pati sau nusprendė, kad likusius senolio gyvenimo metus ji juo pasirūpins.

Reklama

Lawrence pasidalino su mergina savo norais dėl savo būsimų laidotuvių ir paprašė jose dalyvauti. Merginai patikinus jį, kad būtinai dalyvaus, jis jai pasakė kai ką, kas ją sujaudino iki širdies gelmių.

“Diena, kai pasirodei mano namuose, buvo laimingiausia mano gyvenime” – pasakė Lawrence naujai draugei.

Ji džiaugėsi žinodama, kad nors kažkiek pakeitė senolio gyvenimą. Tačiau didžiausios naudos sulaukė pati mergina – ji suprato, kaip malonu yra kažkam daryti gera, nelaukiant nieko atgal. Praėjus keliems mėnesiams vyro sveikata pradėjo sparčiai blogėti, todėl Leslie pagelbėjo jam ir rado hospisą, kuriame vyru bus profesionaliai pasirūpinta.

Štai tokia netikėta draugystė, užsimezgusi visai netyčia, pakeitė senolio paskutinius gyvenimo metus. Jis spėjo patirti gerumą, gautą iš visiškai svetimo žmogaus.

Reklama