Skip to main content

Gaisrininkas padėjo moteriai, kuriai namuose prasidėjo gimdymas. Netrukus ligoninėje gelbėtojas išgirdo seseles kalbant tai, kas pakeitė jo gyvenimą

Marc Hadden su žmona Beth gyveno tikrai gerą ir laimingą gyvenimą. Marc dirbo gaisrininku, o Beth dirbo mokytoja. Paprastai gyvenanti pora augino du sūnus ir jau keletą metų svajojo apie šeimos papilnėjimą. Marc iš visos širdies svajojo apie dukrą, tačiau dėl žmonos sveikatos problemų gydytojai griežtai atmetė galimybę Beth dar kada nors gimdyti.

Reklama

Pora pasidomėjo įvaikinimo galimybėmis, tačiau ilgainiui jie suprato, kad finansiškai jie neišgalės praeiti viso proceso. Nors įvaikinimas atrodo turėtų būti nemokamas, tačiau pagal JAV egzistuojančią tvarką šeimos, norinčios įsivaikinti, neretai išleidžia nuo 15 iki 45 tūkstančių dolerių visoms procedūroms, advokatams, agentūroms ir t.t. Jie buvo jau praradę viltį…

Vieną dieną Marc budėjo ugniagesių gelbėtojų buryje, kuris pats pirmasis gavo iškvietimą apie moterį bėdoje. Jai staiga prasidėjo stiprūs pilvo skausmai, o į vietą atvykę gelbėtojai suprato, kad netrukus dalyvaus gimdyme. Moteris nebeturėjo laiko pasiekti ligoninę, tad mažylę teko priimti gelbėtojams čia ir dabar.

Reklama

Marc dalyvavo savo dviejų sūnų gimdymuose, tačiau tai buvo pirmas kartas, kai jam teko kone diriguoti visu procesu. Laimei, viskas praėjo sklandžiai. Marc buvo tas žmogus, kuris pirmas palaikė naujagimę, padėjo jai įkvėpti pirmą kartą ir kuris išgirdo pirmąjį mergaitės verksmą.

Reklama

Vyras pajuto neapsakomą pasitenkinimo jausmą prisidėjus prie tokio stebuklo. Netrukus visa komanda su Marc priešaky nugabeno moterį ir kūdikį į ligoninę. Priimamajame vyras pildė įvykio ataskaitą ir kitus dokumentus, kai jis nugirdo dvi seseles kalbant apie jo išgelbėtą moterį.

Jis iš seselių žodžių suprato, kad nauja mama iš karto nori atiduoti vaiką įvaikinimo tarnyboms. Marc juokais įsiterpė į jų pokalbį ir pasakė įtraukti jo pavardę į norinčių įsivaikinti sąrašą. Nors jis tai padarė juokais, giliai širdyje jis įvardijo savo svajonę.

Reklama

Vyras niekada netikėjo, kad tai taps realybe, tačiau gimdyvė pasirinko būtent jį ir atidavė jam mažylę Grace įvaikinimui. Tai buvo laimingiausia diena šios šeimos gyvenime, kuriai likimas tokiu neįprastu būdu davė tai, apie ką jie meldė Dievo.

Reklama

Marc su šia mažyle užmezgė nepakartojamą ryšį nuo pat pirmų mergaitės gyvenimo minučių, todėl visiems atrodė tai kaip likimo atsiųstas stebuklas. Pora užmezgė puikius santykius su mažylės biologine mama, kuri iki šiol palaiko ryšį su dukra ir yra tikra tos didelės šeimos dalis.

Ši pora labai greitai įsitikino, kad būti tėvais nereiškia, kad būtinai vaikas turi turėti tavo kraujo. Mažylė Grace buvo apsupta besąlygiškos meilės ir rūpesčio ne ką mažiau, nei jų biologiniai vaikai. Ne tie tėvai, kurie pagimdo, o tie, kurie myli, augina ir atiduoda visą save. Tą šiandien sako ir pati Gracie, kuri yra laiminga 8-metė. 

Reklama