Skip to main content

Garsusis gyvasis Kenas pasikeitė neatpažįstamai – dabar vyras tapo moterimi

Apie gyvąjį Keną tikriausiai žino visas civilizuotas pasaulis. Pastaruosius 7 metus Rodrigo Alves šmėžavo žiniasklaidoje dėl savo priklausomybės plastinėms operacijoms.

Reklama

Jis į savo išvaizdą jau investavo beveik 800 000 dolerių ir teigė, kad tai ne pabaiga. Vyro pokyčius matė visas pasaulis, tačiau tokios naujos žinios apie vyrą-lėlę nesitikėjo niekas.

Šiemet Rodrigo žiniasklaidai atskleidė, kad tampa moterimi. Rodrigo, kuris dabar prisistato Roddy, prašo į jį kreiptis su įvardžiu ji. Roddy gyvena Londone ir šių metų pradžioje britų interviu ji pareiškė, kad yra transseksuali moteris ir keičia savo lytį.

Reklama

Roddy pripažino, kad visus šiuos metus ji stengėsi būti tuo, kuo ji nebuvo. Ieškojusi savo tikrosios tapatybės, Roddy padarė daug neteisingų žingsnių. Ji pripažino, kad iš visų jėgų stengėsi būti vyru, tačiau visada jausdavosi nelaiminga. Nors Roddy dabar gyvena Jungtinėje Karalystėje, savo naujas lyties keitimo procedūras ji atlieka svetur.

Reklama

Translytė moteris pasakojo, kad gailisi dėl operacijų pilvo preso ir rankų srityje, kai savo kūną bandė paversti vyriškesniu. “Aš net neabejoju, kad aš turiu būti moterimi. Man buvo atlikta daug plastinių operacijų ir kitų procedūrų. Aš pasididinau krūtinę, keičiu savo balsą ir galiausiai turėsiu lyties keitimo operaciją”- pasakojo Roddy.

Pasakodama apie savo vaikystę, Roddy prisimena, kad visada mėgo žaisti su lėlėmis ir kai buvo 5-erių ji negalėjo suprasti skirtumo tarp berniukų ir mergaičių. Roddy visada buvo pasimetusi dėl savo identiteto, tačiau dabar, kai jai 36-eri, ji ryžosi lemtingiems pokyčiams.

Reklama

Nuo to laiko, kai Roddy pradėjo lyties keitimo procesą, ji pripažįsta, kad jaučiasi taikoje su savimi. Moters jau atliko daug operacijų – krūtinės didinimą, veido bruožų feminizaciją, Adomo obuolio šalinimą, žandikaulio mažinimą. jos dar laukia lytinių organų šalinimas.

Reklama

Jau dabar Roddy džiaugiasi manikiūrais, plaukų procedūromis, moteriškais drabužiais ir pasivaikščiojimais po grožio salonus.


“Ilgą laiką buvau žinomas kaip Kenas, bet visada viduje buvau Barbė” – išdidžiai sako Roddy. -“Aš visada norėjau būti laisva ir išreikšti save taip, kaip to noriu aš. Man labai pasisekė, kad gyvenu civilizuotoje visuomenėje, kur yra priimtina būti tuo, kas esi iš tikrųjų.”

Video anglų kalba apie Roddy pokyčius iš jos pačios lūpų:

Reklama