Skip to main content

Giminaitis pasinaudojo senute ir užvertė jos kiemą šiukšlėmis. Dėl netvarkos jai grėsė tūkstantinės baudos, kol galiausiai į kiemą įžengė nepažįstami žmonės

90-metė Agnes Maples niekada negalvojo, kad senatvėje ji liks visiškai viena. Dar labiau skaudino tai, kad moters sūnėnas nusprendė ja pasinaudoti.

Giminaitis pasiteiravo, ar galėtų jos kieme palikti kelis savo asmeninius daiktus. Agnes mielai sutiko padėti, tačiau niekada neįsivaizdavo, kad labai greitai jos kiemas virs vienu dideliu šiukšlynu.

Reklama

Netvarka ir smarvė pradėjo erzinti kaimynus, o sūnėnas nutraukė bet kokius ryšius su teta. Galiausiai visos šiukšlės tapo pačios Agnes atsakomybe.

Senutė puikiai suprato padėties rimtumą, tačiau neturėjo artimųjų, kurie galėtų padėti sutvarkyti su užklupusia bėda. Garbingo amžiaus moteris sunkiai juda, todėl pati niekaip negalėjo susitvarkyti šiukšlyno kieme.

Kaimynai kreipėsi į miesto valdžią, kuri pagrasino senutei skirti po 2500$ baudą kiekvieną dieną, kol ši nesusitvarkys savo kiemo. Būtent tada Agnes kreipėsi į savanorių organizaciją “Operation Blessing“. Ji padeda įvairiausiais darbais tiems, kurie patys negali jų pasidaryti.

Reklama

Labai greitai į moters kiemą atvyko savanoriai, kurie vos per vieną dieną surinko pilną sunkvežimį šiukšlių. Vėliau geraširdžiai žmonės sutvarkė aplinką, bei sudėjo naujas plyteles, jog Agnes galėtų saugiai vaikščioti. Jie netgi sutvarkė stogo skyles, pro kurias po truputį tekėjo vanduo.

Garbaus amžiaus moteris negalėjo patikėti tuo, kokie geri žmonės gali būti. Agnes buvo neįtikėtinai dėkinga už šiukšlių išvežimą, o visi kiti papildomi darbai ją sugraudino iki ašarų. Savanoriai pasiteiravo senutės, ar jai dar netrūksta kažko, apie ką jie nežino.

Reklama

Agnes paprašė naujo oro kondicionieriaus, kuris labai greitai buvo pristatytas į moters kiemą.

Visiems savanoriams moteris drąsiai sakė, kad tai buvo bene geriausios dienos per visą jos gyvenimą. Savanaudis giminaitis Agnes labai įskaudino, tačiau nepažįstamųjų gerumas leido jai ir vėl patikėti žmogiškumu…

Istorijos vaizdo įrašas:

Reklama