Skip to main content

Grįžusi iš chemoterapijos, moteris rado jaudinantį siurprizą, kurį jai paliko kaimynai

Dviejų vaikų mamai Laurai Stegeng 47-eri. Moteris jau keletą metų gyvena name Mineapolyje kartu su vyru. Netrukus šeimos gyvenimą pakeitė liūdna žinia apie moters vėžį. Laurai gydytojai diagnozavo 4 stadijos krūties vėžį. Grįžusi namo po chemoterapijos, moteris neteko žado.

Reklama

Kai vyras Jonas Laurą parvežė į namus, jie pamatė kokį šimtą balionų, esančių jų kieme. Moteris, matydama tokį vaizdą, susigraudino. Šie balionai – jos kaimynų ir draugų mintis, kurie norėjo išreikšti paramą moteriai sunkiu metu. Ir tai dar buvo ne viskas.

Prie kiekvieno jų buvo prisegtas raštelis su pinigais. Iš viso moteriai kaimynai ir draugai surinko 2 tūkst. dolerių. Laura negalėjo sulaikyti nuostabos, ji buvo nepaprastai sujaudinta. Pinigus ji panaudojo medicinos išlaidoms ir maisto pirkimui savo šeimai.

Ši idėja pirmiausia kilo Lauros draugės ir kolegės Michell galvoje, su kuria jau keturiolika metų moteris dirba vietiniame pašte. Michell teigė, kad kaimynai sergančią moterį laikė labai malonia ir empatiška būtybe, bei norėjo jai kažkaip išreikšti palaikymą. Visi norėjo, kad Laura neprarastų vilties pasveikti, todėl tikėjosi, kad tokia staigmena įkvėps moteriai drąsos ir stiprybės. Ir tai pavyko.

Reklama

„Jaučiu visų pažįstamų, šeimos ir draugų palaikymą, ir tai yra nuostabu“ – sakė Laura.

Lauros vyras taip pat pakomentavo šį momentą:

„Mus labai jaudina dosnumas ir dėmesys. Nuostabu, kai tokiais gyvenimo momentais atsiranda tokių gerų ir dėmesingų žmonių“.

Reklama