Skip to main content

Gyva barbė nusivalė makiažą ir parodė savo natūralų veidą. Visi liko nustebinti

Ukrainietė Valerija Lukyanova savo žinomumą užsigarantavo dėl panašumo į barbę. Tačiau, šiandien, moteris sako, jog nebe nori būti laikoma lėle ir parodė natūralų savo veidą.

Reklama

Kurį laiką mergina mergina dalinosi labai įdomiais faktais apie save: esą ji nieko nevalgo ir išgyvena tik misdama saulės šviesa, vėliau dėjosi aiškiarege ir mediume. Tačiau, labiausiai žmones visada traukė neįprasta merginos išvaizda.

Siekdama būti panaši į barbę, Valerija pasididino krūtis ir ilgą laiką nešiojo spalvotus kontaktinius lęšius. Ką jau bekalbėti apie didžiulį makiažo sluoksnį ant veido, dėl kurio kasdien sugaišdavo marias laiko pasiruošiant kažkur išeiti.

Reklama

Reklama

Šiandien mergina teigia, jog nebesijaučia gerai dėl to, kad žmonės visame pasaulyje atpažįsta ją kaip barbę ir nebe nori, kad su ja ir elgtųsi kaip su lėle. Kaip pasisakymo įrodymą, mergina įkėlė natūralių savo nuotraukų į socialinius tinklus.

Valerija tikina, kad reguliariai sportuoja, bei laikosi dietos. Mergina nusprendė, kad jai nebe patinka jos ankstesnė išvaizda ir nori būti natūralesnė. Be to, kalbėdama apie savo praeities išvaizdą, teigia, kad vienintelė kūno vieta, paliesta plastikos chirurgų – merginos krūtys.

Reklama

Gerbėjai tikino, kad dabar mergina atrodo gražiau ir jauniau. Ir kad kiekviena jos naujai įkelta nuotrauka vis gražesnė. Nepaisant pokyčių, mergina vis dar tiki reinkarnacijos buvimu ir puoselėja dvasiškąsias idėjas.

Reklama

Žemiau galite pamatyti video, kuriuo pasidalino Valerija savo „Youtube” kanale. Čia mergina be makiažo ir akių lęšių:

Reklama