Skip to main content

Iš vienišo tėvo narkomano buvo atimtas sūnus. Tą akimirką vyras žinojo, kad turi pasikeisti – štai kaip jis atrodo šiandien

Jason Wickline savo gyvenime susipažino su narkotikais pakankamai anksti. Būdamas 17-iolikos jis jau buvo priklausomas nuo sunkių kvaišalų. Patirta stuburo trauma situaciją dar tik pablogino, nes išrašyti opioidiniai vaistai nuo skausmo tik dar labiau traukė vyrą į bedugnę.

Reklama

Blogiausia buvo tai, kad mažamečio sūnaus buvimas šalia niekaip nedarė įtakos vyro pasirinkimams. Situacija pasiekė savo žemiausią tašką kai Jason buvo pagautas gaminant metamfetaminą namie.

Jam buvo pareikšti kaltinimai dėl vaiko nepriežiūros ir nusikalstamos veiklos gaminant narkotikus. Kai Jason sūnų vaikų teisių pareigūnai vedėsi iš jo namų, tėvas išgirdo tai, kas sudaužė jo širdį. “Tėti, aš tave myliu ir niekada tavęs nepamiršiu” – tokiais žodžiais atsisveikino Jason sūnus Krystian.

Reklama

Keturmetis tada manė, kad jis daugiau niekada nepamatys savo tėvo. Jason atsisėdo į teisiamųjų suolą, tačiau jau tada žinojo, kad jis pabudo iš košmariško savo gyvenimo sapno ir kelio atgal nebėra. Jam grėsė laisvės atėmimas nuo 6 iki 30 metų, tačiau jis sulaukė teisėjo malonės.

Reklama

Jam buvo pasiūlyta intensyvi reabilitacija, kurią vyras be dvejonių pasirinko kaip antrą šansą gyvenimui. Po 13 mėnesių reabilitacijos jis stojo vėl prieš teisėją, kuris vietoje sunkios laisvės atėmimo bausmės Jason skyrė 30 lygtinai.

Dramatiški buvusio narkomano pokyčiai lėmė sėkmingą Krystian globos atgavimą. Jason pasidalino savo pokyčių nuotraukomis savo facebook paskyroje įkvėpdamas kitus.

Reklama

“Mes galime išgyti. Gyvenimas be narkotikų egzistuoja” – taip savo nuotraukas apibendrino pasikeitęs vyras. Prieš suėmimą vyras svėrė vos 54 kilogramus, nes narkotikai jam buvo viskas.

Reklama

Dabar jis tapo raumeningu sveikuoliu, padedančiu kitiems priklausomybėje užstrigusiems žmonėms. Dabar Jason ir Krystian santykiai yra patys geriausi. Prieš Kalėdas berniukas tėvo paprašė dovanų žaidimų konsolės PlayStation.

“Tačiau jei ir negausiu jos, aš vis vien turiu pačią geriausią dovaną pasaulyje. Tave” – sakė pagaliau laimingai gyvenantis sūnus. 

Reklama