Skip to main content

Iššaukiančio grožio mergina turi vienintelį gyvenimo tikslą – ištekėti už turtingo vyro

Rusė Sandra Burmistrova niekada neslėpė, kad jos tikslas yra ištekėti už turtingo vyro. Tai ji bando pasiekti savo iššaukiančia išvaizda. Mergina tikisi, jog investicija į kūną ir įvairiausias grožio priemones vieną dieną atsipirks su kaupu.

Reklama

Mergina dirba grožio salono administratore. Dažniausiai, šios srities atstovai būna aktyvūs socialiniuose tinkluose. Sandra – ne išimtis.  Dėl savo populiarumo socialiniuose tinkluose buvo kviesta į televizijos laidą, po kurios dar dažniau tapo pravardžiuojama aukso ieškotoja. Bet mergina nesuka galvos dėl apkalbų ir tiki, jog viso to dėka tik dar labiau patapo dėmesio centre ir greičiau susiras sau vyrą.

Kiekvienas mūsų turime skirtingus gyvenimo tikslus. Visi nori įvairiausiais keliais susikurti sau gerą karjerą. Yra ir tokių, kurie tikisi tai padaryti kitų žmonių dėka. Dauguma jų taip nesako, tačiau Sandra yra tokia mergina, kuri išties nebijo ir net nesigėdija to slėpti. Net ir televizijoje, stebint tūkstančiams žiūrovų.

Reklama

Mergina sako, jog jai reikalingas vyras, kuris aprūpintų ją finansiškai, o tada jau ji mainais suteiks jam džiaugsmo ir grožio.

Kad išlaikytų šį nepaprastą savo grožįSandra skiria daug laiko ir pastangų savo išvaizdai. Per mėnesį ji išleidžia vien apie 450 dolerių lūpoms, o kur dar instagramdivos kremukai, SPA ir kitos įvairios grožio procedūros, kainuojančios po maždaug 600 dolerių per mėnesį.

Reklama

Taip pat mergina mėgsta puoštis tatuiruotėmis. Viena jų su pikantišku užrašu Taip, viršininke. Internautai juokauja, jog turbūt yra ir daugiau tatuiruočių su tekstais, kad Sandros ateities vyras galėtų ją paskaitinėti.

Merginos dažnai stengiasi dėl savo išvaizdos. Jos nori atrodyti nepriekaištingai. Tačiau, kartais tikrai persistengia.  Sandra stengiasi tapti pavydėtina turtingo vyro nuotaka. Tačiau, ar ne per daug tų pastangų? Atrodo, jog lieka vien dirbtinumas.

Reklama

Daugelis internete komentuoja, kad mergina tikrai perdėtai rūpinasi savo išvaizda, naudoja įvairiausias grožio priemones, dažnai lankosi pas plastikos chirurgus, kosmetologus, treniruojasi sporto klube. Kaip manote, kokio vaikino ji gali tikėtis? Ar pavyks ištekėti už turtingo? O gal mergina netikėtai įsimylės ir pamirš visus savo nuostatus?

 

Reklama