Skip to main content

Jauna mama įsėdusi į lėktuvą su vaiku nustebo, kai prie jos priėjusi stiuardesė liepė jai palikti savo vietą. Mergina pasidalino internete tuo, kaip su ja pasielgė nepažįstamasis

Kelsey Zwick ir jos vyras buvo devintame danguje, kai jie sužinojo, kad laukiasi dvynių. Dviejų identiškų mergaičių laukimą aptemdė anksti diagnozuoti sutrikimai, kuriuos medikai bandė sukontroliuoti dar motinos įsčiose. Dar vaikams negimus, Kelsey patyrė operaciją gimdoje.

Reklama

Netrukus sulaukus 29 savaičių, porai gimė dvi nuostabios mažylės Lucy ir Eva. Nors Eva gimus jautėsi puikiai, jos sesė Lucy gimė pamėlynavusi ir išgyveno tik dirbtinio kvėpavimo aparatų pagalba. Dėl šios priežasties mažylė dabar yra gydoma nuo chroniškos kvėpavimo takų ligos vienoje geriausių ligoninių Filadelfijoje.

Kelsey su mažyle Lucy kas tris mėnesius skrenda iš Floridos į Pensilvaniją ir kiekvieną kartą jauna mama jaudinasi dėl kelionės. Nors iki šiol viskas praeidavo sklandžiai ir jos mažylė nors ir yra triukšmingas, bet dažniausiai tiesiog laimingas vaikas, niekada negali žinoti, kas nutiks sekantį kartą.

Reklama

Kai Kelsey su Lucy pirmos įlipo į lėktuvą, jos įsitaisė savo paskirtoje vietoje prie lango. Mama susidėjo savo sauskelnių rankinę, mažylės deguonies balioną ir laukė kitų keleivių įlaipinimo. Netrukus prie jos priėjo skrydžio palydovė, kuri pasakė kažką labai netikėto. Ji paaiškino, kad vienas keleivis nori su ja apsimainyti vietomis lėktuve.

Reklama

Neprisistatęs vyras pasiūlė šiai mamai užimti jo vietą pirmos klasės dalyje. Kelsey iš pradžių nesuprato, kas vyksta, tačiau kai ji suvokė, kad kažkas nori padaryti gerą darbą jai, ji pravirko. Jai nepavyko po to surasti to geraširdžio žmogaus padėkoti asmeniškai, tad Kelsey nusprendė tą padaryti viešai internete.

Ji kreipėsi į geradarį iš 2D vietos skrydyje ir išsakė jam pačius nuoširdžiausius žodžius. “ Noriu pasakyti ačiū, ne už sėdėjimo vietą, o už patį veiksmą, kuris palietė mano širdį. Ačiū už tai, kad pastebėjote mus ir nusprendėte kažką dėl mūsų padaryti.”

Reklama

„Tai buvo sunkūs metai mūsų šeimai, tad šie maži geri nepažįstamųjų darbai yra priminimas, kad pasaulyje dar yra tiek daug gėrio. Aš laukiu nesulaukiu kai aš galėsiu papasakoti savo dukrai tai, kokio gerumo mes kadaise sulaukėm iš visiško nepažįstamojo.”

Kelsey to nesitikėjo, tačiau jos laiškas nepažįstamajam išplito po internetą it virusas vos per naktį.

Iki šiol jos įrašu buvo pasidalinta per 580 000 kartų, o apie mamos istoriją kalbėjo net didžiausios televizijos laidos. Ši istorija palietė daugelio širdis dėl savo paprastumo. Mūsų gyvenime labai trūksta tų mažų gerų darbų, kurie nublankina visus mūsų turimus rūpesčius. Žmonijai reikia daugiau tokių nepažįstamųjų iš 2D sėdėjimo vietos.