Skip to main content

Jauna mergina visada svajojo tapti mama. Jai nusišypsojo laimė, tačiau tik tada, kai jai teko rinktis – liks gyva arba ji, arba kūdikis

Jenni Lake buvo paprasta mergina, gyvenanti paprastą paauglės gyvenimą. Jos pagrindiniai rūpesčiai buvo mokykla ir namų darbai. Mokykloje ji sutiko savo pirmąją meilę – Nathan Wittman buvo jos geriausias draugas ir mylimasis viename.

Reklama

Abu jaunuoliai buvo neišskiriami ir, laimei, turėjo abiejų šeimų palaikymą. Atrodytų niekas negalėtų sudrumzti jų nerūpestingą jaunystę. Pora svajojo apie bendrą ateitį po mokyklos baigimo, tačiau netrukus jų planai dužo į šipulius. Netikėtai atsiradę migrenos priepuoliai rimtai išgąsdino Jenni ir jos šeimą.

Apsilankymas pas gydytojus atskleidė, kad Jenni smegenyse yra auglys. Vos per vieną sekundę merginos trumpas gyvenimas pralėkė jai prieš akis. Labiausiai jau skaudu buvo tai, kad iš jos potencialiai buvo atimtas šansas kada nors patirti, ką reiškia būti mama. Tai buvo slapta Jenni svajonė.

Reklama

Nieko nelaukiant merginai buvo paskirtas gydymas chemoterapija. Ji bandė savo gydymo kelionę įamžinti video įrašuose, tačiau chemoterapija atėmė iš jos paskutines jėgas. Blogiausia buvo tai, kad gydytojai jai negalėjo suteikti didelių vilčių išgyventi. Egzistavo vos 30 procentų tikimybė, kad mergina išgyvens sekančius du metus.

Reklama

Ši žinia galutinai palaužė Jenni artimuosius, tačiau paauglė ir jos vaikinas buvo vieninteliai, kurie neleido skausmui okupuoti jų gyvenimo. Gydytojai pasakė, kad dėl chemoterapijos Jenni yra praktiškai nevaisinga. Kad ir kaip ji norėtų susilaukti vaiko, tai buvo beveik neįmanoma. Jenni ir Nathan, nepaisant savo jauno amžiaus, turėjo lytinių santykių.

Vieną dieną, kaip griaustinis iš giedro dangaus, Jenni sužinojo, kad laukiasi. Ji pajuto, kad Dievas išgirdo jos maldas ir kančias, todėl atsiuntė jai stebuklą. Medikai nebuvo tokie laimingi, kaip mergina, nes tai reiškė, kad jai reikia pasirinkti – ar tęsti gydymą ir nutraukti nėštumą, ar sustabdyti gydymą ir leisti kūdikiui sveikai vystytis.

Reklama

Jenni žinojo, kad gyventi jai bet kuriuo atveju liko mažai, todėl nors jos sprendimas susilaukti vaiko buvo skaudus jos artimiesiems, jis nebuvo netikėtas. “Aš jau viskas, padariau, ką man reikėjo padaryti. Mano mažylis atkeliaus į šį pasaulį saugiai” – gydytojams šnabždėjo mergina.

Reklama

Jos svajonei buvo lemta išsipildyti, tačiau jai tai kainavo daug. Nėštumo pabaigoje 160 centimetrų ūgio mergina svėrė vos 49 kilogramus. Nepaisant jos labai sunkios sveikatos būklės, Jenni pagimdė sveiką berniuką. Tik tada visiems paaiškėjo, ką merginai reiškė tie 9 mėnesiai be chemoterapijos.

Vėžys išplito po visą kūną, tačiau Jenni rankose stipriai laikė savo didžiausią gyvenimo laimę – sūnų Cham Michael, Jenni ir Nathan tėčių garbei. Šalia jos buvo ir pats Nathan, kuris su Jenni draugauti pradėjo vos keletą mėnesių prieš jos diagnozę, tačiau liko šalia iki galo.

Jenni mirė mažiau nei po 2 savaičių po Chad Michael gimimo, tačiau tai buvo laimingiausios jos gyvenimo dienos. Daug kas Jenni istoriją laiko tragiška, tačiau jos šeima teigia, kad ji yra apie drąsą, meilę, pasiaukojimą ir stiprų motinišką instinktą. 

Nors berniukas niekada nepamatys ir neprisiglaus prie savo mamos, jos dvasia visada bus šalia tol, kol ją ir jos auką prisimins visi artimieji.

Reklama