Skip to main content

Jaunas vaikinas pabandė pasityčioti iš benamio duodamas jam sausainius su dantų pasta. Netrukus jis pasigailėjo savo poelgio, kai į jo duris pasibeldė policija

Yra sakoma, kad žmogaus fantazijai ribų nėra. Liūdniausia yra tai, kad kai kurie žmonės, turintys blogų ketinimų, taip pat sugeba panaudoti savo iškrypusią fantaziją blogiui. Vienas tokių pavyzdžių – jaunuolis iš Ispanijos. Kanghua Ren savo pragyvenimui užsidirbdavo filmuodamas klipus Youtube puslapiui, kuriuose jis darydavo įvairias išdaigas.

Reklama

Liūdniausia galbūt buvo tai, kad tokie video sulaukia nemažo populiarumo internete, kas tik labiau įrodo, kad tarp mūsų yra daugybė žmonių, nesuprantančių, kas yra gerai, o kas yra blogai. Vaikino fantazijai dėl jo krečiamų pokštų senkant, jis nusprendė pasityčioti iš benamio žmogaus Barselonoje.

Kanghua nusipirko sausainių “Oreo” ir vietoje saldaus įdaro jis į kiekvieną sausainį išspaudė didelį kiekį dantų pastos. Vėliau jis slapta kamera filmavo, kaip įteikia juos alkanam benamiui, kuriam pasidarė iš karto bloga nuo vieno sausainio. tuo metu turėjęs 1.2 milijono sekėjų, vaikinas paskelbė video internete ir akimirksniu sulaukė didelės pasipiktinimo bangos.

Reklama

Iš tiesų, tokie “pokštai” tikrai jau nuėjo per toli. Tačiau vaikinas nė nenumanė to, kokios pasekmės jo laukė dėl tokio poelgio. Vieną dieną jo “pokštu”, kurį galėjo pamatyti bet kas internete, susidomėjo policija. Negana to, jaunuolis nesigailėjo dėl savo veiksmo ir juokavo, kad dantų pasta benamiui buvo reikalinga jo burnos higienai palaikyti.

Reklama

Tyrėjai be abejonės pamatė nusikaltimą jo veiksmuose ir netrukus pokštininkui buvo pareikšti oficialūs kaltinimai. Įsibėgėjus tyrimui paaiškėjo, kad Kanghua bandė uždangstyti savo kaltę, kalbėjosi net su pačiu benamiu, siūlydamas jam porą šimtų eurų už tylėjimą.

Tačiau jau buvo per vėlu ir vaikinui teko stoti prieš teismą ir pagaliau atsakyti už savo nežmoniškus veiksmus. Daugybė žmonių, sekusių šią istoriją, apsidžiaugė išgirdus teisėjo sprendimą. Hanghua buvo nuteistas 15 mėnesių kalėjimo. Jis taip pat privalo atlyginti 20 000 eurų žalą benamiui, o jo visi socialinės medijos kanalai buvo užblokuoti.

Reklama

Nors vaikinas vargiai sės už grotų, dėl įstatymų spragos, leidžiančios išvengti laiko už grotų, kai bausmė trumpesnė nei 2 metai. Galiausiai daugybė žmonių pasaulyje pajuto teisingumo jausmą, kad tokie žmonės kaip jis gali būti priversti atsakyti už savo veiksmus.

Reklama

Kai šiandien visi vaikosi greitai gaunamos šlovės internete, visi turėtų susimąstyti, kokį kelią jie pasirenka. Kuo daugiau peržiūrų siekiantys žmonės neretai peržengia visas ribas. Tai puikus pavyzdys, kaip reikia tikrai gerai pagalvoti, prieš ką nors darant. Vaikinas kvailais ir nežmoniškais veiksmais ieškojo sau šlovės, tačiau dabar visą gyvenimą ją turės, tik visiškai ne tokią, kokios tikėjosi.

Reklama