Skip to main content

Ką tik gimęs kūdikis plačiai nusišypsojo, kai tik atpažino tėvo balsą 

Yra sakoma, kad tėvo ir dukros ryšys yra kažkas be galo stipraus. Tiesa tai ar ne, turbūt būna įvairiai, tačiau šio jauno tėvo pirmasis susitikimas su ką tik gimusia dukra tikrai buvo stebuklingas. Flávio Dantas, vyras iš Brazilijos, savo dukros gimimo laukė kaip didžiausios šventės. Jis kasdien glostė žmonos pilvą ir kalbėjo su dar negimusia dukrele ir jai sakydavo “aš visada būsiu šalia”.

Reklama

Abiejų tėvų nuostabai, kūdikis atsiliepdavo į jų žodžius ir pradėdavo judėti ir spardytis. Jis nė nenutuokė kokį džiaugsmą jam vėliau suteiks mažylė. Mažylė Antonella gimė ligoninėje, Rio de Žaneire. Vos pasibaigus gimdymui, Antonella buvo paguldyta mamai ant krūtinės jau mieganti. Tačiau vos tėvelis prabilo, pasisveikino su mažyle ir tarė jai tuos pačius žodžius, kuriuos kartojo nėštumo metu, naujagimė atsimerkė ir plačiai nusišypsojo. Ta akimirka porai įstrigs amžiams, nes tokios mažylės pirmosios reakcijos jie tikrai nesitikėjo.  

Mokslininkai įrodė, kad vaisius motinos įsčiose pradeda atskirti garsus vos 16-os savaičių. Tad mažylė iki pat savo gimimo girdėjo savo tėvelį kasdien ir išgirdusi raminantį pažįstamą garsą ji pagaliau primą kartą galėjo ir pamatyti, kas su ja visą tą laiką kalbėjo. 

Reklama

Reklama