Skip to main content

Kadaise ši mergina svėrė 31 kilogramą. Ji pasveiko nuo anoreksijos ir štai kaip ji atrodo šiandien

Christie Swadling prieš keletą metų buvo tokia apsėsta savo įvaizdžiu, kad per dieną suvalgydavo vos 200 kalorijų. Merginos manija atrodyti kaip jos mėgstamas modelis privedė paauglę susirgti anoreksija.

Reklama

Prieš susergant ši australė buvo labai atletiška ir sėkmingai bėgo ilgas distancijas ir net dalyvavo varžybose. Tačiau prieš savo 17-ąjį gimtadienį jai buvo taip silpna, kad net paeiti buvo labai sudėtinga.

Christie pradėjo į savo išvaizdą atkreipti didesnį dėmesį kai jai buvo vos 9-eri. Būdama 12-os ji pradėjo riboti savo maistą, o vėliau nepaprastai daug sportavo, taip alinant ir taip jau gležną organizmą.

Reklama

Christie pasakojo, kad buvo apsėsta noro būti panašia į Victoria Secret modelius, tad ji ypatingai domėjosi šių manekenių mityba ir jų sporto rėžimais. Lėtai paauglės manija visto akivaizdžia gyvybei pavojų keliančia liga.

Reklama

Mergina jau buvo keletą kartų guldyta į ligoninę, tačiau lemtinga hospitalizacija įvyko kai jai sukako 17-iolika. Mergina svėrė vos 31 kilogramą. Daktarai buvo šokiruoti, kad merginos organizmas tiesiog neatsijungia, atsižvelgiant į tai, kokie blogi buvo jos gyvybės rodikliai.

Tai buvo merginai lemtinga diena, kada ji pagaliau suvokė, kad kelio atgal nėra ir jai reikia pasveikti. Christie pasakojo, kad jos progresui pagelbėjo tai, kad ji išdrįso savo istorija pasidalinti savo Youtube kanale.

Reklama

Ji žinojo, kad jai pasiseks tik tada, kai ji dalinsis savo išgyvenimais su kitais tokią pačią problemą turinčiais žmonėmis. Mergina perjungė savo dėmesį ne tik į savo sveikatą, tačiau tuo pat metu ir į pagalbą kitiems. Šiandien Christy yra neatpažįstamai pasikeitusi.

Reklama

Šioje veikloje mergina atrado save ir tai jai suteikė žymiai daug daugiau jėgų atsistoti ant kojų. Šiandien mergina yra populiari nuomonės formuotoja, verslininkė ir fitneso modelis.

Savo Instagram paskyroje ji turi beveik 115 tūkstančių sekėjų, o jos nuotraukos rodo kaip toli mergina pažengė. Ji nė iš tolo neprimena tos silpnos ir trapios būtybės, kuri balansavo ties gyvybės ir mirties riba.

Christie dabar džiaugiasi aktyviu gyvenimu, pilnu sporto ir gyvenimo džiaugsmo.

Su savo sekėjais mergina dabar dalinasi įvairiais receptais ir sporto patarimais, o savo Youtube kanale ji pasakoja apie savo kasdienybę ir dažnai grįžta į praeitį ir palygina kaip ji gyveno tada ir dabar.

Mergina savo pavyzdžiu parodė, kad galima išsivaduoti iš anoreksijos spąstų ir vėl pradėti gyventi sveikai ir laimingai.

Reklama