Skip to main content

Kasininke dirbusi moteris prieš 25 metus laimėjo beveik 3 milijonus svarų. Visi apstulbo sužinoję, kuo užsiima dabar milijonierė

64-erių Elaine Thompson beveik prieš 25 metus nusišypsojo neįtikėtina sėkmė. Maisto prekių parduotuvėje kasininke dirbusi moteris laimėjo didįjį prizą – 2.7 milijono svarų. Net ir šią dieną tai yra labai dideli pinigai, tačiau 1995-ųjų gruodį tai buvo tiesiog milžiniška suma. Paprastai gyvenanti moteris su vyru, dirbusiu buhalterijoje, augino du mažamečius vaikus.

Reklama

Dauguma žmonių teigia, kad jei gautų tokią sumą, jie iš karto išeitų iš darbo. Elaine be abejonės pasielgė panašiai – ji su vyru ir vaikais nukeliavo į keliones, kurių ilgai troško, nusipirko naują automobilį, pasilepino ir net nusipirko keletą sportinių žirgų. Azartiška pora mėgo lošti, tačiau visą gyvenimą jiems tai pavyko saikingai. Elaine taip pat padarė labai didelį gerą darbą – ji pasidalino laimėjimu su vieninteliu broliu, kuriam ji padovanojo milijoną. 

Net keliolika kelionių į Las Vegasą neišsunkė jų banko sąskaitų ir pinigų pora turi net iki šiol. Tėvai taip pat sugebėjo jau suaugusiems vaikams prisidėti prie nekilnojamo turto pirkimo. Tačiau Elaine gyvenimas nepaisant visų pramogų beveik nepasikeitė. Ji ir toliau gyvena tame pačiame name, tvarko juos pati, gamina ir prižiūri buitį taip pat savo jėgomis.

Reklama

Daug kas stebisi, kodėl moteris niekada nepasisamdė pagalbos – juk buities darbai kartais taip pabosta, o juk nusimesti savo naštą ji turi visas galimybes. Tačiau moteris buvo taip išauklėta.

“Aš noriu būti tinkamas pavyzdys savo vaikams”  – sakė moteris, kuri neatsisakė savo darbo parduotuvėje. Ji visą šį laiką ir toliau dirbo savo vietiniame supermarkete ir tą daro iki šiol!

Reklama

“Mane tai nuleidžia ant žemės ir primena, kas gyvenime svarbiausia” – sakė moteris, kuri negali sėdėti ir nieko neveikti. Ji teigia, kad būdama tik namie ji gali išprotėti, todėl dirbti jai yra tik malonumas. Net prasidėjus pandemijai Elaine negalvojo eiti jau į pensiją, nes tam moteris dar nėra pasiruošusi. Vienintėlis pokytis buvo tas, kad ji pradėjo dirbti naktines pamainas, kai parduotuvėje klientų nebūna.

65-erių moteris turi astmą, todėl ji savanoriškai sutiko dirbti kitokiomis sąlygomis naktimis tam, kad sumažintų kontaktus su daugybe pirkėjų. Ji myli savo bendradarbius, o jie myli ją. Niekas tikrai nepasakytų, kad ši paprasta besišypsanti parduotuvės darbuotoja yra milijonierė, tačiau tai tikra tiesa.

Reklama

Moteris pati pasirinko gyventi paprastą, darbo kupiną gyvenimą ir likti geru darbštumo pavyzdžiu savo vaikams. Laimė nusišypso tikrai ne kažkokiems išrinktiesiems. Šios moters istorija yra puikus pavyzdys, kad net ir paprasčiausi žmonės gali laimėti loterijoje.

Reklama

Tačiau Elaine parodė kiek kitokią laimėtojų pusę – tą laimingąją, kai pinigai žmogaus nesugadina ir jis toliau gyvena paprastą gyvenimą su šypsena. 

Interviu su Elaine vienoje žiūrimiausių britų pokalbių laidų:

Reklama