Skip to main content

Kelio ženklą ignoravęs vairuotojas važiavo tiesiai link vėžimėlyje buvusio 2-mečio. Laimei, jo auklė žinojo ką daryti ir jos poelgis ilgai liks visų atmintyje

Kiekviena mama, patikėdama savo mažamečius vaikus tiek darželio auklėtojoms, tiek auklėms namuose, tikisi, kad tie žmonės prižiūri jų vaikus kaip savus. Daugumai tikrai pasiseka su žmonėmis, kurie leidžia laiką su jų vaikais – pasaulyje egzistuoja tikrai nuostabių auklių, kurios atsiduoda savo darbui visa savo siela ir yra pasiruošusios viskam.

Reklama

Caroline Maurer pradėjo prižiūrėti mažylius dar tada, kai ji pati buvo vos 7-erių. Jaunystėje mergina nusprendė, kad tai yra jos pašaukimas ir nuo to laiko ji dirbo profesionalia aukle jau dešimčiai šeimų. Caroline myli vaikus, o jie jai atsako visada tuo pačiu. Nors mergina, lygiai taip pat kaip ir patys tėvai, visada akylai stebi mažylius ir saugo juos nuo pavojų, egzistuoja tokios rizikos, kurių iš anksto nenumatysi.

Vieną gražią popietę Caroline nusprendė kaip įprastai išeiti pasivaikščioti su savo prižiūrimu berniuku vardu Fox. 2-metį mergina padeda auginti dar nuo tada, kai jam buvo vos keli mėnesiai. Iš savo ilgametės patirties Caroline tikrai žino, kaip ji turi elgtis užtikrinant mažylių saugumą, tačiau tą dieną įvyko tai, apie ką mergina galėjo susapnuoti tik košmare.

Reklama

Mergina nusprendė pasimėgauti gražiu oru ir išėjo pasivaikščioti su vėžimėlyje pasodintu berniuku. Priartėjusi prie sankryžos, kurioje susikerta dvi gatvės, ji kaip visada įdėmiai pažiūrėjo į visas puses ir įvertinusi saugumą pradėjo kirsti gatvę. Tačiau ji negalėjo numatyti to, kad kelyje pasirodys automobilis, važiuojantis dideliu greičiu. Vairuotojas net nesustojo prie sankryžoje buvusio stop ženklo ir be posūkio signalo jis pasuko tiesiai link Fox ir Caroline.

Reklama

Turėdama vos sekundę nuspręsti, kaip pasielgti artėjant automobiliui, Caroline viduje suveikė jos motiniškas instinktas. Ji žinojo, kad partrenkta bus arba ji, arba tik Fox vežimėlyje.  Mergina iš visų jėgų nustūmė į priekį vežimą, kuriame berniukas buvo saugiai prisegtas ir automobilis trenkėsi tiesiai į auklę. Caroline iš inercijos buvo atkišusi į priekį savo rankas, kurios abi visiškai lūžo daugelyje vietų.

Šoko ištikta mergina puolė kuo greičiau prie verkiančio vaiko, kuris išsigando dėl merginos traumos. Caroline dėl to, kad negalėjo valdyti savo rankų, negalėjo atsegti dirželių ir paimti vaiką į rankas, jį nuraminti. Ji prisimena tai kaip vieną baisiausių akimirkų savo gyvenime.

Reklama

Patyrusi sunkią traumą ji vis vien norėjo pirmiausiai nuraminti mažą išsigandusį berniuką. Laimei, matydamos Caroline traumą, jai iš karto su vaiku padėjo nepažįstamos praeivės. Be abejonės, vėliau atvyko policija, greitoji bei Fox tėvai. Pareigūnų teigimu, jei ne Caroline auka, jų mažylis galėjo neišgyventi tokio stipraus smūgio.

Reklama

Tą akimirką tėvai negalėjo apsakyti to, kokį dėkingumą jie jaučia moteriai, kuri jau buvo artima, kaip šeimos narė. Tačiau šis jos poelgis buvo kai kas daugiau, nei iš jos galima buvo tikėtis. Nors merginai buvo atliktos jau net keletas operacijų, gali būti, kad auklė niekada negalės pilnai be skausmo naudotis savo rankomis. Nuo šiol jai reikės gyventi su didelėmis pasekmėmis, tačiau ji teigia, kad atsitikus tokiai situacijai vėl, ji net nesusimąstydama pasielgtų taip pat.

Dėkinga šeima nusprendė sukurti lėšų rinkimo kampaniją Caroline medicininėms sąskaitoms padengti ir pagalbai jai tuo metu, kol ji yra reabilitacijoje ir negali dirbti. Jos herojiškas poelgis sužavėjo tūkstančius žmonių, todėl netrukus šeima be problemų galėjo paremti jų auklę net 40-čia tūkstančių suaukotų dolerių. Šios auklės pasiaukojimas liudija tai, kad kai kurie žmonės tikrai yra gimę šiai profesijai. 

Reklama