Skip to main content

Keturios merginos, kurios nuėjo per toli su lūpų pasidinimu

Kartais grožio siekimas peržengia visas ribas. Lūpų didinimasis yra labai populiarus reikalas tarp moterų ir kai kurios moterys, su didesnėmis lūpomis atrodo tikrai dar patraukliau po šių procedūrų. Tačiau, kai kurios peržengia ribas taip, jog jų lūpos net nebe primena gražias ir tikras ar nei „ančiuko” – jos tiesiog atrodo kaip vaikščiodamos sutinusiomis lūpomis po gero smūgio su „šiupele”. Šios 4 moterys atrodo būtent taip, nes tapo priklausomos.

Marina Gesualdo

Reklama

Marina gali tikrai pretenduoti į putliausių lūpų savininkės vardą, jos tikrai atrodo labai tūriningos. Dar daugiau efekto ir masyvumo joms priduoda smulkesni moters veido bruožai. Deja, tokios lūpos tikrai neleidžia normaliai valgyti ir miegoti.

Tamara Tulum

Reklama

Tamara yra švedė, įsimylėjusi Kylie Jenner, kuri pristatė stambių lūpų madą. Tačiau, moteris visada manė, kad Kylie lūpos nebuvo pakankamai didelės, todėl mergina nusprendė pademonstruoti, kaip turėtų atrodyti tikrai moteriška burna. Ji išleido apie 2,3 tūkst. eurų per dešimt kartų, kai lankėsi pas specialistus dėl lūpų didinimosi.

Reklama

Christina Shake

Kristina yra maskvietė, prieš porą metų atrodžiusi natūraliai ir labai patraukliai. Tačiau, lūpų didinimosi mada paveikė ir šią merginą, o pabandžiusi ji tiesiog negalėjo sustoti ir norėjo didintis lūpas vis labiau. Tada prarado proporcingumo jausmą ir šiandien jos lūpos atrodo taip, lyg būtų per pusę veido.

Reklama

Elijah Byrne

Reklama

Elia garsi socialiniuose tinkluose. Pūstos lūpos, kurioms išleista krūva pinigų, neabejotinai yra to garsumo priežastis. Pasak merginos, jos lūpose yra apie 6,5 miligramų injekcijos ir tai dar nėra pabaiga. Ji planuoja ir toliau jas leistis bei užimti pirmas pozicijas didžiausių lūpų savininkių reitinguose.

O ką Jūs manote apie lūpų didinimąsi?

Reklama