Skip to main content

Klientai pasityčiojo iš picų išvežiotojo, tačiau po internautų atsako į jų elgesį, jie labai pasigailėjo dėl savo veiksmų

Picų išvežiotojui Jarrid Tansey iš Masačiusetso valstijos JAV tai turėjo būti įprasta darbo diena. Nors vyras savo darbo metu yra susidūręs su nemandagiais ar šiurkščiais žmonėmis, tą dieną jam teko iškęsti didelį pažeminimą.

Reklama

Viena mažo miestelio automobilių pardavimo kompanija užsisakė iš picerijos picų už beveik 43 dolerius. Jarrid pristatė picas ir jam buvo duota 50 dolerių : du banknotai po 20 ir du po 5 dolerius. Nors jam ir nebuvo pasakyta, kad grąžą jis gali pasilikti kaip arbatpinigius, jis pats padarė tokią prielaidą.

Juk jeigu klientai nenorėjo duoti arbatpinigių, jie galėjo duoti 45 dolerius (neduoti išvežiotojui 5 dolerių) ir apskritai paprašyti grąžos. Taip pat 7 doleriai buvo pakankamai normali suma arbatpinigiams, kurie JAV yra labai dažna praktika. Tačiau picerijos darbuotojas išvyko, o klientai buvo nepatenkinti jo pasirinkimu pasilikti grąžą.

Reklama

Tada jie paskambino į piceriją, pasiskundė dėl situacijos vadybininkui ir pareikalavo grąžinti grąžą. Vadybininkas atsiprašė klientų ir išsiuntė Jarrid atgal. Vaikinas grįžo, patikino, kad jis tai padarė tikrai netyčia ir grąžino jų 7 dolerius. Ši situacija galėjo čia gražiuoju ir pasibaigti – vaikinas ir jo vadybininkas atsiprašė, jis pasakė, kad kitą kartą jie būtų aiškesni dėl arbatpinigių ir grąžos ir jau ruošėsi išeiti.

Reklama

 

Tačiau kabinete buvusi moteris išeinančiam vaikinui pasakė :”Varyk pro duris, kol nespyriau tau į sėdimąją”. Po to sekę kito vyro žodžiai irgi buvo ne ką gražesni. “ Noriu, kad jį atleistų. Paskambinkite picerijos savininkui ir vadybininkui, aš noriu, kad tas vaikinas būtų išmestas iš darbo!”. Visa tai buvo įamžinta apsaugos kamerose ir kažkas juokais pasidalino vaizdo įrašu. Tačiau viską pamatę internautai nusprendė įvykdyti teisingumą už Jarrid ir užbombardavo verslininkus blogiausiais atsiliepimais.

Anot žmonių, palaikančių picų išvežiotoją, tie žmonės galėjo gražiuoju pasilaikyti savo šiurkščius komentarus po to, kai atgavo savo grąžą. Internautai įvertino negatyvų verslininkų elgesį ir nusprendė jiems parodyti, kokios pasekmės laukia po jų veiksmų. Kompanijos vadovai praėjus porai dienų viešai atsiprašė dėl savo elgesio ir gėdingo video. Tačiau moteriai, nufilmuotai video įraše, dėja nepavyko išsaugoti savo darbo ir ji buvo atleista. Ilgainiui verslas apskritai užsidarė.

Reklama

Tuo tarpu Jarrid buvo sukurta lėšų rinkimo kampanijos paskyra, kur daugybė žmonių jam “paliko arbatpinigių” būtent po tuos pačius 7 dolerius, kuriuos pikti automobilių pardavėjai taip šiurkščiai liepė grąžinti. Vaikino nuostabai – jį palaikiusių žmonių buvo tiek daug, kad jo prarasti 7 dolerių arbatpinigiai virto didžiule 30 000 dolerių suma. Po tokio apdovanojimo Jarrid tikriausiai galėjo pasikeisti darbą ir turėti mažiau susitikimų su tokiais klientais. Štai ši istorija išmokė daugelį būti atsargesniems ir gerai pagalvoti prieš tai, kai nori ant kažko užpilti purvo.

Video anglų kalba:

Reklama