Skip to main content

Klientas paklausė savo nėščios padavėjos, kokį vardą ji suteiks savo naujagimiui. Po kelių dienų jis sugrįžo ir pasakė tai, kas privertė jauną merginą apsiverkti

Eusebio Devon Phelps su šeima ne visada turi laiko pasigaminti vakarienę namie. Aktyvi ir daug užsiėmimų bei veiklų turintys vaikai ir žmona neretai pasinaudoja galimybe pavalgyti maisto iš kavinių. Tačiau vienos dienos apsilankymas kavinėje labai pakeitė Eusebio gyvenimą. Vyras visą gyvenimą buvo artimas religijai.

Reklama

Niekam nebuvo nuostabu, kad religingas vaikinas tapo pastoriumi. Tą vakarą vyras šeimai užsakė maisto iš kavinės “Waffle house”. Jam iš karto patiko į jo skambutį atsiliepusios padavėjos balsas ir bendravimas, o atvykęs pasiimti maisto jis pamatė kavinėje besidarbavusią ir besišypsančią Hannah Hill. Jie labai maloniai pasišnekučiavo, kai Hannah atidavė jam jo užsakymą.

Eusebio pasakė padavėjai, kad ji gali pasilikti sau grąžą. Tačiau po kelių sekundžių jis pastebėjo, kad mergina yra nėščia. Paklausęs Hannah, ar ji laukiasi, ji patvirtino – mergina buvo 7.5 mėnesio nėščia. Susijaudinęs vyras mintyse pagalvojo, kad nori praskaidrinti dieną merginai, kuri tokiu nėštumo periodu yra priversta dirbti nelengvą darbą.

Reklama

Jis susirinko visus grynuosius, turėtus piniginėje ir davė juos Hannah arbatpinigių. Netrukus jis paklausė, ar ji jau sugalvojo vardą savo greitai gimsiančiam vaikui. 

“Taip, mano naujagimis bus vardu Samuel” – atsakė su šypsena mergina. Eusebio pajuto, kaip jo kūnu nubėgo šiurpas. Jis paliko kavinę taip ir nepasakęs Hannah, kad jis turėjo sūnų vardu Samuel, kuris beveik prieš 7 metus tragiškai žuvo.

Reklama

Pastorius visada tikėjo, kad viskas, kas vyksta jo gyvenime, yra siųsta Dievo. Jis pajuto, kad Dievas atsiuntė ženklą, kuris rodo, kad šiai merginai reikia pagalbos. Eusebio negalėjo sudėti bluosto, o pasitaręs su žmona jis sumanė surinkti bent 1000 dolerių aukų, kurios vienu ar kitu būdu tikrai padės jaunai mamai.

Tačiau jis nesitikėjo, kad jo bažnyčios bendruomenė bus kur kas aktyvesnė, nei jis tikėjosi. Vos per dvi paras buvo surinkta net 12 000 dolerių, kurie palengvins jaunos padavėjos naštą. Po poros dienų pastorius apsilankė kavinėje ir su Hannah kolegų pagalba, iškėlė ten vakarėlį – staigmeną.

Reklama

Jo metu jauna mergina buvo nustebinta ne tik dovanomis kūdikiui, bet ir čekiu, kuris iš esmės pakeis jos dabartinį gyvenimą. Jos akyse pasirodė džiaugsmo ašaros.  Hannah prisipažino, kad apie jos problemas niekas nežino. Ji kurį laiką vos dūrė galą su galu ir labai jaudinosi laiko, kai gims jos antras sūnus.

Reklama

“Aš nesimeldžiu labai dažnai… Tačiau paskutiniu metu man buvo taip sunku, kad pradėjau kasdien melstis. Aš nesu labai religinga, tačiau man užtenka suvokimo, kad Dievas yra ir jis man atsiuntė angelus” – pasakojo apie naują draugystę Hannah.

Surinkti geradarių pinigai padėjo merginai nusipirkti naudotą automobilį, o likę pinigai padės merginai apmokėti sąskaitas ir išlaikyti stogą virš galvos. Vyras prisipažino, kad jo dėmesį iš karto patraukė merginos gerumas, kai jis pirmą kartą pamatė ją.

“Žmonės turi rodyti meilę ir gerumą kitiems. Ji palietė mano širdį, todėl Dievas visų mūsų rankomis jai atsiuntė tai, ką ji pati skleidė pasauliui – meilę ir palaikymą.“ 

Be visų dovanų, pastoriaus atstovaujama bažnyčia padės su nemokamu darželiu vaikams ateinantiems metams, todėl Hannah turės dar daugiau galimybių tvirčiau įsitaisyti ant kojų ir žengti į gyvenimą su viltimi ir tikėjimu. 

Reklama