Skip to main content

Laikraščius išvežiojantis vyras gavo senjorės prašymą, kuris privertė jį suprasti, kad jai reikia daugiau pagalbos, nei ji prašo

Greg Dailey kasdien pradeda savo dieną 4-tą ryto, kai kas rytą jis išvažiuoja automobiliu pristatyti laikraščių savo miestelio gyventojams. Nors jis šį darbą net 25 metus dirbo tik papildomai, dėl koronaviruso jis privalėjo uždaryti savo pagrindines pajamas atnešančią rėminimo parduotuvę.

Reklama

Dabar jo pagrindinė veikla buvo rytais pristatyti visiems laikraščius. Viena moteris jo paprašė numesti jai laikraštį šalia garažo vartų, o ne ant tako link jos namų įėjimo. Vyras neprieštaravo ir padarė taip, kaip buvo paprašytas, tačiau tada jis susimąstė.

Jeigu moteriai sunku nueiti keliolika metrų prie savo namų, kaip ji pasirūpina būtiniausiais dalykais, kaip maistas? Atrodo tada Greg kilo idėja, kuri peraugo į nepaprastai didelę pagalbos ir rūpesčio akciją. Su sekančios dienos laikraščiu šimtai miestelio vyresnio amžiaus gyventojų gavo asmeninę Greg žinutę.

Reklama

Laiškelyje jis prisistatė ir paliko savo kontaktus visiems, kuriems reikia pagalbos su pirkiniais iš prekybos centro karantino metu. Jis buvo priblokštas, kiek daug žmonių buvo sunkioje situacijoje, kurioje jis galėjo padėti. Labai greitai jis be jokio užmokesčio pristatydavo maisto prekes visiems, kurie negalėjo patys tuo pasirūpinti.

Reklama

Laikydamasis atstumo taisyklių jis senjorams palieka pirkinius šalia durų ir pasiima čekį išlaidoms padengti. Nors šiais laikais daugumoje šalių prekybos centrai patys turi pristatymo į namus opciją, tačiau senolių atveju jiems patiems padaryti užsakymą kompiuteriu yra neįmanoma užduotis. Tie, kurie neturi artimųjų, kurie jais pasirūpintų, galiausiai privalo patys keliauti į parduotuves ir rizikuoti savo sveikata.

Nuo pat pirmųjų dienų Greg sulaukė didelio kiekio skambučių, todėl jam į pagalbą susitelkė ir jo žmona, žmonos mama ir sūnūs. Kadangi per dieną vyras išpildo nuo 5 iki 10 užsakymų, parduotuvėje jeam mielai padeda darbuotojai, ypač kai reikia surasti kažką ypatingo.

Reklama

Nors tokia pagalba atrodo yra nedidelė. tačiau vietiniai gyventojai neturi tinkamų žodžių apibūdinti vyro gerumui. Jie apibūdina Greg kaip angelą sargą, kurio nesavanaudiškas pasirinkimas padėti yra kaip Dievo siųstas jiems.

Reklama

Ši istorija priminė visuomenei apie pagalbos savo bendruomenei svarbą. Vyro istorija paskatino ir kitus žmones pasidomėti kaimynystėje gyvenančių senolių padėtimi ir ištiesti pagalbos ranką, jei reikia.

Reklama