Skip to main content

Lėktuvo keleiviai sunerimo, kai stiuardesės tarp keleivių pradėjo ieškoti gydytojų. Tai, kas įvyko skrydžio metu, išliks keleivių atmintyje ilgam 

Skrisdami lėktuvu kone didžiausias kiekvieno keleivio noras yra patirti kuo mažiau turbulencijos ir nesėdėti šalia klykiančių mažylių. Tačiau mažai kas tikėjosi to, kas įvyko 6 valandų skrydžio metu iš Salt Lake Sičio į Havajus balandžio 28-ąją.

Reklama

Moteris vardu Lavinia “Lavi” Mounga keliavo pas savo šeimą Havajuose kai staiga skrydžio metu jai pasidarė labai bloga. Ją apėmė intensyvūs skausmai, panašūs į gimdymo. Labiausiai visus ir pačią moterį apstulbino tai, kad ji nė neįsivaizdavo esanti nėščia!

Taip, kone visos moterys gali paliudyti iš patirties, kad nėštumo ir augančio mažylio pilve nepajusti yra bene neįmanoma, tačiau tokie reti atvejai atsitinka ir jie būna yra absoliučiai tikri. Visi keleiviai sukluso, kai stiuardesės pradėjo klausinėti keleivių, ar tarp jų nėra medikų.

Reklama

Lavinia labai pasisekė, kad lėktuve buvo net trys intensyvios terapijos seselės ir gydytojas, kurie pasirūpino staiga gimdymą patiriančiai moteriai.  Įpusėjus skrydžiui lėktuvo keleivių skaičius padidėjo vienetu, nes Lavinia pagimdė mažą sūnelį.  Neįsivaizdavusi, kad yra nėščia, Lavinia patyrė kur kas didesnį šoką, nei aplink buvę keleiviai. Vėliau gydytojai nustatė, kad mažylis gimė 29 savaičių išsivystymo amžiaus.

Reklama

Visų keleivių buvo paprašyta kooperuotis ir lėktuvui nusileidus leisti kuo skubiau naujai mamai suteikti skubią pagalbą. Visa ši istorija tiesiog sprogo internete, nes viena iš keleivių pasidalino trumpu video Tik Tok platformoje, kuris vos per dieną surinko daugiau nei 10 milijonų peržiūrų.

Nors tūkstančiai žmonių negali patikėti dėl to, kad moteris net neįsivaizdavo esanti nėščia, gydytojai skuba priminti, kad tokių nėštumų tikrai pasitaiko. Neretai vaisius gali vystytis kiek aukščiau, arčiau šonkaulių, todėl pilvo augimo galima net nepamatyti.

Reklama

Taip pat kūdikiai kartais būna nejudrūs, todėl jokių judesių gimdoje moteris gali taip pat nepajusti. Lėktuvui nusileidus Havajuose, nauja mama buvo išlydėta plojimais ir sveikinimais. Lavinia iš karto buvo nugabenta į ligoninę, kur jos ankstukas sūnus buvo paguldyta į intensyvios terapijos skyrių.

Reklama

Moteriai labai pasisekė, kad tarp keleivių buvo profesionalių medicinos darbuotojų, kurie specializavosi būtent mažų, neišnešiotų mažylių priežiūroje. Galima tik spėlioti, kaip situaciją būtų pasisukusi be jų pagalbos.

Šiandien Lavinia jaučiasi gerai ir bando apsiprasti su dėmesiu, kurio ji sulaukė iš viso pasaulio žiniasklaidos. Istorija susižavėję skaitytojai taip pat aukoja mažylio priežiūrai, o vos per porą dienų jau buvo paaukota per 5 000 dolerių, už kuriuos jauna mama yra labai dėkinga.  

@juliabernice

It’s the ‘baby being born while we’re above the Pacific Ocean’ for me

♬ original sound – Julia Hansen

Reklama