Skip to main content

Mama atsisakė pasiduoti ir visomis išgaliomis viena augino neįgalų ir “lėtą” sūnų. Tai, kaip gyvena vaikinas dabar, yra neįtikėtina

Mamos meilė iš tikrųjų gali padaryti stebuklus, tačiau nedaug mamų sugeba atiduoti visas savo jėgas ir meilę tam, kad pasiekti maksimalius rezultatus. Nepailstanti mamos meilė ir rūpestis vienam nuo gimimo “nurašytam” vaikui suteikė šansą gyventi pilnavertį gyvenimą, nepaisant liūdnų prognozių.

Reklama

Kai moteris vardu Zou Hongyan iš Kinijos susilaukė neįgalaus sūnaus, visi vienbalsiai siūlė jai jo atsisakyti. Skaudžiausia Zou buvo ir tai, kad jų sūnaus Ding Ding nenori net jos mylimas vyras. Gimdymo komplikacijos lėmė, kad mažyliui teko augti su cerebriniu paralyžiumi.

Niekas netikėjo, kad Ding Ding sugebės gyventi laimingą gyvenimą, tačiau savo sūnaus stiprybe tikėjo vienintelė Zou. Moteris net nieko nelaukdama išsiskyrė su vyru tam, kad galėtų visą savo rūpestį ir dėmesį skirti sūnui. Moteris sugebėjo dirbti tris darbus ir kas dieną dar užsiimti sūnaus mankštomis, masažais ir jo raida.

Reklama

Nepaisant sunkumų, mama dėjo visas pastangas tam, kad berniuko raida būtų aktyvi ir jis pasivytų savo bendraamžius. Ji su sūnumi žaidė įvairius lavinamuosius žaidimus, kurių dėka Ding Ding tapo labai sumaniu berniuku. Jam puikiai sekėsi mokykloje, o jo mama ir toliau dirbo su jo negalios sukeliamomis problemomis, kurias vieną po kitos savo pastangomis ji pataisydavo.

Reklama

Ji sunkiai kūną valdantį sūnų išmokė net laikyti valgymo lazdeles. Labai greitai Ding Ding buvo visiškai nepriklausomas ir galėjo į gyvenimą žengti savo kojomis ir griebti kiekvieną galimybę savo rankomis. Jis sėkmingai užbaigė vietinį universitetą Kinijoje ir po to buvo priimtas studijuoti teisę Harvardo universitete JAV.

Vaikais, gimusiais su cerebriniu paralyžiumi, abejoja ne tik daktarai, bet net ir artimiausi šeimos nariai. Tiesa, kad negalia gali žmogų tikrai nustumti į visuomenės paribius. Tačiau šios motinos užsispyrimas, tikėjimas ir meilė savo vaikui įrodė, kad net ir beviltiškiausioje situacijoje yra perspektyvų ir galimybių.

Reklama

Harvardo universiteto absolventas iš Kinijos yra gyvas įrodymas, kad negalima tikėti tuo, ką apie tave savo kiti. Darbai pasako daugiau, už tuščius žodžius, tad savo pastangomis ši mama įrodė, kad visi klysta “nurašydami” žmogų nuo jo gimimo.