Skip to main content

Mama atvedusi dukras pas pediatrą tiesiog privalėjo išsitraukti video kamerą tada, kai pamatė ką gydytojas daro su jos dukromis

Apsilankymai pas gydytojus ir vizitai į ligoninę tikriausiai nesuteikia didelio malonumo niekam – nei mažiems, nei dideliems. Vis dėlto ten kreipiamės ne tada, kai viskas yra gerai. Būtent taip jautėsi ir trys mergaitės, kartu su mama apsilankiusios pas gydytoją pediatrą Chima Matthew.

Reklama

Tą dieną turėjo apžiūrėti mažiausiąją sesutę dėl infekcijos gerklėje. Buvo akivaizdu, kad jaudinasi ne tik mažoji pacientė, bet ir jos seserys. Štai tada dr. Matthew nusprendė panaudoti vieną seną ir gerą vaistą – juoką ir linksmybes.

Tam, kad sumažinti įtampą ir stresą kabinete, jis savo telefone įsijungė muziką ir pakvietė mergaites pašokti ir atsipalaiduoti. Viską stebėjusi mama nusprendė įrašyti tai, kas vyksta į vaizdo įrašą. Moteris pripažino, kad tokį sveikatos specialistą ji matė pirmą kartą.

Reklama

Gydytojas ne tik buvo labai malonus ir švelnus su vaikais visą laiką, tačiau šokis ir trumpos linksmybės tikrai ištirpdė visus ledus ir baimes dėl vizito. Vaizdo įrašas netrukus pasiekė ir ligoninės administraciją, kuri pasidalino juo savo Facebook paskyroje.

Reklama

Staiga video tapo labai populiarus, o jį peržiūrėjo net 10 milijonų žmonių. Linksmasis pediatras sulaukė tūkstančių laiškų su pagyromis už tokį unikalų požiūrį į savo darbą. Pasirodo, jis taip elgiasi su visais savo pacientais, o per visą savo kaip daktaro karjerą jis perprato visas peripetijas ir išmoko sutarti su vaikais taip, kaip nesugeba net dauguma tėvų.

Po tos dienos trys seserys tapo geriausios savo daktaro draugės, o vizitai pas gydytoją daugiau nebe buvo pilni baimės. Šis jaunas gydytojas pademonstravo tikrą meilę ne tik savo darbui, bet ir besąlygišką meilę žmonėms. Galima tvirtai pasakyti, kad žmogus dirba tai, ką jam buvo lemta daryti nuo gimimo.

Garsusis video:

Reklama