Skip to main content

Mama gavo skambutį iš mokyklos dėl savo vaikų, kurie elgėsi nepagarbiai mokykliniame autobuse. Tai, kaip mama nubaudė sūnus, sukėlė šoką aplinkiniams

Visos mamos stengiasi savo vaikus išauklėti tinkamai, tačiau nuo to laiko, kai mažieji pradeda lankyti mokyklą, tėvų įtaka stipriai sumažėja. Vaikai tada yra paveikiami savo bendraamžių ir dažniausiai negatyvia linkme. Jenn Brown manė, kad į savo sūnus ji įdiegė pačias svarbiausias vertybes.

Reklama

Ji net neabejojo, kad jos vaikai supranta, kad laikytis taisyklių mokykloje ir kitur yra būtinybė. Tačiau gavusi skambutį iš mokyklos direktoriaus ji suprato, kad klydo. Jos berniukai buvo labai nemandagūs ir šiurkštūs autobuso vairuotojai, kuri apie jų nederamą elgesį keliaujant į ir iš mokyklos pranešė mokyklos valdžiai.

Jenn sužinojo, kad jie keikėsi ir neklausė vairuotojos, kuri rūpinosi jų saugumu keliaujant namo. Be abejonės ši mama labai supyko ant savo vaikų ir žinojo, kad jie turi būti nubausti tam, kad ką nors išmoktų ir pakeistų savo elgesį.

Reklama

Ji norėjo juos išmokyti vertinti tai, ką jie turi. Tad jeigu jie nėra dėkingi už tai, kad kasdien autobuso vairuotoja juos nuveža į ir iš mokyklos, jie neteks šios privilegijos. Mama nusprendė kitą rytą išsiųsti savo vaikus į mokyklą pėsčiomis. Berniukų laukė 7 kilometrų kelionė nesvarbu kokiu oru.

Reklama

Ji taip pat pagamino savo vaikams iškabą su užrašu : “Buvome labai nepaklusnūs ir nemandagūs autobuso vairuotojai. Mama mus privertė eiti [į mokyklą] ”. Taip ji norėjo parodyti pravažiuojantiems automobiliams, kad vaikai atlieka bausmę ir jų pavežti nereikia.

Jenn pasidalino nuotrauka savo Facebook profilyje, tačiau ji net nesitikėjo, kad jos nuotrauka pasklis internete it virusas. Nors mama sulaukė ir didelio palaikymo, bet kritika jos atžvilgiu ją tiesiog pribloškė. Tūkstančiai žmonių pareiškė, kad mama pasielgė neadekvačiai ir tokia bausmė vaikams yra per žiauri.

Reklama

Tačiau Jenn gynėsi, kad ji savo vaikų nesužalojo, o dvi valandos kelyje jiems tikrai parodė, kad važiuoti autobusu yra tikra privilegija, dėl kurios jie turėtų būti labai dėkingi. 

Kaip jūs manote, ar tai buvo per žiauri bausmė? 

Reklama