Skip to main content

Mama leido dukrai pačiai apsirengti ir pasipuošti portretų darymo dienai mokykloje, tačiau gavusi nuotraukas ji kaip mat pasigailėjo davus laisvę savo dukrai

Laura Pyle augindama savo du sūnus ir dukrą nuo pat mažumės stengėsi jiems įskiepyti savarankiškumo jausmą. Moteris be abejonės stengėsi maksimaliai atlikti savo kaip mamos pareigas, tačiau dėl tokių dalykų, kaip vaikų apranga ji nesuko per daug sau galvos. Galiausiai pasirinkimo laisvė vaikams padeda ugdyti ne tik savarankiškumą, bet ir saviraiškos laisvę bei kūrybiškumą.

Reklama

Tai ypatingai padėjo jos dukrai Addison pasitikėti savimi. Tačiau kai mokykloje buvo paskelbta portretų fotografavimo diena, Laura vis vien šiek tiek jaudinosi. Ar nuotraukos pavyks gražios? Ar mano vaikai šypsosis, o gal jie parodys nuotraukose savo nepasitenkinimą? Ar jie neišsipurvins iki to laiko, kai fotografas darys nuotraukas?

Nepaisant viso jaudulio mama kaip visada leido dukrai išsirinkti suknelę tai dienai. Pastaruoju metu jos mėgstamiausia buvo žalios spalvos suknelė su blizgučiais, kuri labai gražiai pabrėžė jos žalias akis. Mama tą rytą tik padėjo dukrai sušukuojant gražiai plaukus, tad apsirengus savo mėgstamą suknelę, dukra ir mama iškeliavo į mokyklą.

Reklama

Vaikams grįžus iš mokyklos nieko neįtariančiai mamai vaikai papasakojo, kad viskas praėjo sklandžiai, o nuotraukų reikės palaukti apie savaitę. Praėjus tam laikui mama elektroniniu paštu gavo elektronines nuotraukų versijas. Ji nekantravo pamatyti gražuolę dukrą profesionaliose nuotraukose, tačiau atidarius jas ji išsižiojo.

Reklama

Netrukus ji pradėjo isteriškai juoktis ir pravirko. Nei vienu momentu mama nesuvokė, kad nuotraukos daromos žaliame fone, kuris fotografų naudojamas vėliau kompiuteriu jį pakeičiant. Laura tik tada suvokė, kad ji turėjo iš anksto žinoti nesirinkti žalios spalvos drabužių nuotraukoms, nes žalia spalva kompiuteriu bus pakeista į kitą vaizdinį.

Tokiu būdu mažosios Addison suknelė kompiuteriu automatiškai buvo sulieta su už mergaitės esančiu fonu. Vienose mergaitės nuotraukose ji buvo nusėta ir iš priekio, ir gale JAV vėliavomis, kitoje nuotraukoje mergaitė susiliejo su gamtos vaizdiniais.

Reklama

Nors tai buvo nuoširdi ir paprasta klaida, Laura pripažino, kad ji žinojo apie šią fotografų ir televizijoje naudojamą triuką, kai naudojamas “žaliasis fonas” (angl. green screen”). Moteris tiesiog pamiršo, kad dukros drabužių pasirinkimas sukurs tokius kuriozinius vaizdelius.

Reklama

Laura yra ne iš tų, kurie gėdytųsi savo klaidų, todėl šia situacija ji panoro pasidalinti ir su savo draugais Facebooke ir prajuokinti ir daugiau žmonių. Juk iš tiesų, niekam niekada nepakenkė šiek tiek pasijuokti iš savęs! Jos nuotraukos sulaukė kur kas daugiau dėmesio, nei ji tikėjosi ir buvo pasidalintos tūkstančius kartų.

Komentaruose paaiškėjo, kad ne ji viena sugebėjo taip “apsižioplinti”, tad Laura greitai rado sau paguodą, kad ne ji viena yra tokia išsiblaškiusi. Vėliau komentatoriai rado ir pliusų šioje situacijoje. “Na, ji bent jau turi krūvą skirtingų nuotraukų su skirtingomis aprangomis” – rašė net keletas žmonių.

Kai kurie buvo net įkvėpti vaikus siųsti į mokyklą nuotraukoms taip pat su žaliais drabužiais, nes galutinis rezultatas yra iš tiesų gražus ir šmaikštus! Iš tiesų, tos nuotraukos yra daromos atsiminimui apie savo laikus mokykloje, o Addison nuotraukos pavyko net geriau, nei jos būtų pavykusios be žaliosios suknelės.

Kitas mokinys, patekęs į tokią pačią kuriozinę situacija su žaliais marškinėliais

Ir tikrai ši šeima turės kur kas smagesnį prisiminimą iš pradinių klasių, nei kiti. Tuo pat metu ši šeima išmoko ir kitą pamoką – gyvenimas gali būti kupinas streso ir dalykai kartais gali pavykti visai kitaip, nei to tikiesi. Tačiau galima atrasti gerų emocijų net ir tokiose nedidelėse gyvenimo klaidelėse. Tikrai, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą!

Reklama