Skip to main content

Mama pamatė dukros nufilmuotą video, kuriame ji šaiposi iš benamio. Mama originaliai nubaudė paauglę, o ją palaikė tūkstančiai tėvų

Vaikų auklėjimas yra viena sunkiausių užduočių tėvų gyvenime. Tėvai visada viduje kovoja su dilema – kiek auklėjimo yra per daug, o kada jo yra per mažai? Vis dėlto vaikai sulaukę paauglystės mokosi gyventi ne tik iš savo tėvų, bet jie pasiduoda ir bendraamžių įtakai.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Neseniai viena mama pasidalino savo situacija su dukra internete ir gavo tūkstančius palaikymo žinučių. Linda visada tikėjosi, kad į savo vaikus įskiepijo visas pagrindines žmogiškas vertybes, tačiau vieną dieną ji suprato, kad klydo. Savo dukros telefone ji rado video, kuriame jos dukra šaiposi iš benamio, prašiusio išmaldos.

Asociatyvi nuotrauka

Ji pakraupo išgirdusi ir savo dukros žodžius vyrui, kuris šaltą lapkričio dieną tiesiog prašė išmaldos. “Galėtum ir pats užsidirbti pinigų, neprašęs čia išmaldos. Esi tinginys ir prašai išmaldos tik tam, kad nusipirktum narkotikų ar alkoholio” pašaipiai vyrui šaukė paauglė su draugais. Video įraše ji taip pat išgirdo, kaip vyras sakė, kaip jam yra sunku išgyventi žiemą gyvenant palapinėje gatvėje, į ką jos dukra atsakė dar akiplėšiškiau.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

“Žmonės miega palapinėse atostogaujant savo malonumui net ir žiemą, tad nėra ko čia skųstis. Gyvenate taip, kaip žmonės atostogauja”. Linda širdis tiesiog susispaudė iš nusivylimo ir pykčio, tačiau ji žinojo, kad tiesiog apšaukus dukrą ji nieko jos neišmokys. Visų pirma mama pasisodino paauglę pokalbiui.

Asociatyvi nuotrauka
Reklama

Moteris paaiškino, kad nevalia šaipytis iš nei vieno žmogaus, nepaisant nieko. Niekas nežino, dėl kokių priežasčių tas žmogus atsidūrė gatvėje, kokios nelaimės ar sprendimai jį privedė prie tokio gyvenimo. Ji priminė dukrai taisykle apie tai, kad jei neturi pasakyti nieko gero, geriau nesakyk nieko. Ji neturėjo jokios teisės šaipytis ir aiškinti kažką nepažįstamam žmogui, kuris savo gyvenime ir taip akivaizdžiai kenčia.

Asociatyvi nuotrauka

Linda bandė paaiškinti dukrai, kad gyvenime atjauta ir kitų žmonių supratimas yra labai svarbu. Moteris privertė dukrą iš savo kišenpinigių duoti benamiui 20 dolerių, už kuriuos vyras galėjo naktį praleisti nakvynės namuose. Tačiau Linda taip pat tikėjo, kad jos vaikui reikia pačiam patirti tai, ko ji absoliučiai nesupranta.

Reklama
Asociatyvi nuotrauka

Tą naktį paauglei buvo pastatyta palapinė kieme, kurioje jai teko nakvoti. Moteris nusprendė kad jos dukrai pačiai reikia pajusti, ką reiškia miegoti žiemą palapinėje. Ji tikėjosi, kad jos dukra daugiau niekada taip absurdiškai ir kvailai nekalbės apie žmones, kurie neturi stogo virš galvos. Kitą dieną ji pagaliau pamatė savo dukros veide tą tikrą apgailestavimą dėl savo veiksmų. Kartu su mama ji pagamino daug maisto, kurį kitą dieną visa šeima jie išvežiojo visiems savo miesto benamiams.

Ką jūs manote apie tokias bausmes?

 

Reklama