Skip to main content

Mama pastebėjo, kad jos sūnus pradėjo kasdien dingti iš namų, tačiau ji patyrė tikrą šoką pamačius video Facebooke, kuriame atsiskleidė vaiko paslaptis

Paauglystė dažnai vadinama sudėtingu gyvenimo periodu, nes bręstantis žmogus dažnai turi sunkumų atskirti kas yra gerai, ar kas yra blogai. Kai vaikams sukanka 12-13 metų, jie vis daugiau ir daugiau praleidžia laiko savarankiškai su draugais ir bendraklasiais, tad tėvams būna sudėtingiau žinoti, ką jų atžala veikia, kai tėvai nemato.

Reklama

12-metis Monte Scott nebuvo iš tų vaikų, kurie įsivelia į problemas, tačiau jo mama vis vien pergyveno dėl to, ką sūnus veikia kai jis ne namuose. Tad ją ištiko tikras šokas, kai ji pamatė kaimynės įkeltą video Facebook, kuriame ji atpažino savo sūnų.

Laimei, tai buvo pozityvus video, kuriame kaimynė norėjo parodyti, koks šaunus yra jos kaimynystėje augantis berniukas. Monte niekam nežinant tempė smėlio kibirus ir pildė dešimtis jo gatvėje esančių duobių.

Reklama

Jis nusprendė imtis iniciatyvos ir pagerinti savo kaimynystės būklę po to, kai jo mama vairuojant automobilį įvažiavo į vieną gilią duobę ir sugadino priekinį ratą. Jis tuo metu irgi buvo automobilyje, tačiau jo išgąstis buvo ne dėl to, kad jam galėjo kažkas atsitikti.

Reklama

Jis taip myli savo mamą, kad pergyvena dėl jos saugumo ir sveikatos važinėjant tokia gatve. Kadangi miesto valdžia jau ilgą laiką neturėjo lėšų duobių tvarkymui, 12-metis nusprendė veikti. Jo mama Trinell sakė mečiusi jį kasinėjant smėlį jų kieme, tačiau ji manė, kad jis tik žaidžia.

Jos nuostaba buvo neišmatuojama kai ji sužinojo, kad jis savo noru nieko neskatinamas ir niekam nieko nepasakęs tvarko gatvės duobes. Šia istorija akimirksniu susidomėjo vietinė žiniasklaida, kuri norėjo parodyti berniuko iniciatyvumą ir pagirti jį už jo pastangas.

Reklama

Kai jo paklausė, kodėl jis tai darė, Monty turėjo paprastą, bet nuoširdų atsakymą.

“Aš nenorėjau, kad kam nors kitam tektų irgi nemalonios problemos taisant sugadintus automobilius, kaip teko mano mamai”.

Vėliau mama atskleidė, kad Monty visada buvo labai paslaugus ir rūpestingas. Jis rūpinosi vyresnio amžiaus kaimynais jiems nušienaudamas žolę ar nukasdavo sniegą. Ši graži istorija parodė, kad tėvų pastangos įdiegti vaikams atsakomybės, gerumo ir rūpestingumo jausmą dažnai atsiperka.

Taip užauga nauja, atsakinga ir sąmoninga karta, kuri rūpinasi savo bendruomenės gerove.

Žiniose pasirodęs interviu su Monty (anglų kalba):