Skip to main content

Mama pradėjo ieškoti savo sūnaus, kuris nuklydo nuo jos prekybos centre. Išsigandusi moteris nustebo pamačiusi savo vaiką klūpint šalia suoliuko

Visi, kas turi mažų vaikų, žino, kaip svarbu juos visada prižiūrėti. Kitu atveju maži žmogeliai gali išsiblaškyti, kas nors gali nukreipti jų dėmesį tolyn ir labai tikėtina, kad jie pasimes. Galimai kas antra ar kas trečia šeima nors kartą gyvenime yra ieškoję savo vaikų ar parduotuvėse, ar parkuose ar kur nors, kur vaikas gali lengvai pasimesti tarp daugybės žmonių.

Reklama

Viena mama akivaizdžiai patyrė stresą, kai vos minutei nusisukusi, ji neberado savo sūnaus šalia. Ji lakstė tarp parduotuvės eilių ir šaukė jį vardu. Tuo tarpu viena moteris pastebėjo, kur yra nuo mamos atitrūkęs berniukas ir dėl pamatyto vaizdo ji nusprendė padaryti slapčia nuotrauką.

Berniukas, nuklydęs nuo mamos, nuėjo iki pranešimų lentos, buvusios parduotuvėje. Joje buvo iškabintos dingusių vaikų nuotraukos. Tai, kaip pasielgė berniukas, labai sujaudino praeivę, ypač dėl to, kad lentoje kabėjo ir jos dingusios dukterėčios nuotrauka. Vėliau moteris vardu Jenny pasidalino nuotrauka Facebooke ir panoro apie situaciją papasakoti plačiau. 

Reklama

“Kaip jau matėte pagal mano prieš tai buvusius įrašus, mes vis dar ieškome mano dukterėčios Aubrey. Tačiau šiandien norėjau jums parodyti kai ką, kas mane labai sujaudino. Šiandien Wallmart parduotuvėje pamačiau šį berniuką, kuris atėjęs prie skelbimų lentos su dingusiais asmenimis tiesiog priklaupė ir pradėjo melstis. Jis nepabūgo žmonių žvilgsnių, reakcijų ir pasielgė taip, kaip liepė jam jo širdis. Jo mama turėtų juo labai didžiuotis, nes turėti jautrią ir gerą širdį mūsų laikais yra retenybė” – rašė moteris.

Reklama

Iš tiesų, vaizdas sujaudino ne tik ją, bet ir bene 115 tūkstančių žmonių, kurie pasidalino nuotrauka ir skleidė įkvėpimą. Jenny pasidalino vėliau, kad jo mama netrukus su palengvėjimu atsiduso pamačiusi savo sūnų parduotuvėje. Ji priėjo prie jo, stipriai apsikabino ir nuėjo toliau.

Jenny po nuotrauka sulaukė ir piktų komentarų, sakančių, jog žmonės turėtų padaryti kur kas daugiau, nei “beprasmiškai melstis”. Tačiau daugybė kitų žmonių komentatoriui įrodė, kad malda yra kur kas daugiau ir geriau, nei išvis nieko nedaryti. Šis berniukas tapo dideliu pavyzdžiu visiems suaugusiesiems, kurie dažnai pagalvoja, kad jiems gėda parodyti savo jautrumą ir širdį. Pasauliui reikia daugiau tokių žmonių kaip šis berniukas, kuris turi didžiausią širdį pasaulyje. 

Reklama