Skip to main content

Mamai atsibodo netikroviškai atrodančios lėlės, tad ji sugalvojo jas pakeisti. Ji net nesitikėjo, kad sužavės tūkstančius

Kai australė Sonia Singh internete pasidalino savo mažo projekto nuotraukomis, ji nesitikėjo tokio pasaulinio dėmesio ir populiarumo pernakt. Sonia tiesiog darė tai, ką labiausiai mėgsta – rankdarbius savo dukroms.

Reklama

Moteriai atsibodo netikroviškos Bratz ir Barbie lėlės su pernelyg ryškiu makiažu, todėl ji sugalvojo jas transformuoti. Nuvaliusi lėlių “makiažą” ji sukūrė tikroviškas ir į tikras mergaites panašias lėles, kurias ypač mėgsta jos dukros.

Tačiau ji suprato, kad antipatiją šių lėlių pradinei išvaizdai turi ne tik ji – bet ir tūkstančiai kitų mamų. Per kelias dienas Sonia Facebook puslapis sulaukė beveik pusės milijono sekėjų, o jos interviu vietinei žiniasklaidai pasaulis peržiūrėjo net 19 milijonų kartų.

Reklama

Mama nesitikėjo tokio populiarumo, ypač dėl to, kad ji nė nesvajojo užsidirbti iš to, kas jai patinka. Ji papasakojo, kad neseniai buvo atleista iš darbo dėl etatų mažinimo, todėl jos džiaugsmas dėl naujos veiklos buvo nepamatuojamas. Sonia savo projektams perka naudotas lėles iš labdaros parduotuvių, kuriose lėlės dažnai iškeliauja ir į šiukšliadėžę.

Reklama

Prikėlusi jas antram gyvenimui, ji iš savo elektroninės parduotuvės jas siunčia po visą pasaulį. Sonia mama prisideda prie kūrybos savo mezginiais, kurie lėles padaro dar labiau “žemiškomis”. “Tai niekada man neatneš didelių turtų, tačiau aš galiu pragyventi iš to, ką man patinka daryti” – apie naują darbą kalbėjo Sonia.

Netrukus moteris buvo net apdovanota dėl savo idėjos skatinant tvarumą. Tačiau pagrindinis Sonia tikslas yra sukurti tikroviškas lėles, kurios būtų panašesnes į mergaites, kurios su jomis žaidžia.

Reklama

Apie savo misiją Sonia kalba taip : “Šiandien ir taip mergaitėms iš visų pusių rodomi netikroviškos išvaizdos standartai, kurie neigiamai atsiliepia mergaičių supratimui apie tai, kas yra grožis. Aš tikiuosi, kad bent vienai mergaitei aš padėsiu suprasti, kad grožis slypi paprastume”.

Interviu su Sonia anglų kalba:

Reklama