Skip to main content

Mamos laiškas maištaujančiam paaugliui sūnui sulaukė didelio palaikymo internete. Štai, ką ji parašė

Paauglystė ne veltui tituluojama kaip vienas sudėtingiausių gyvenimo periodų. Tuo metu tiek žmogaus kūnas, tiek protas labai smarkiai keičiasi, žmogus virsta suaugusiuoju, nors psichologiškai tai gali būti labai sunku. Tad tėvams tenka dažnai nelengva užduotis susitvarkyti su nepriklausomybės siekiančiais maištininkais, kurie jaučiasi jau labai subrendę ir suaugę.

Reklama

Štai Estella Havisham trūko kantrybė, kai jai nepavyko susikalbėti su savo trylikamečiu. Moteris norėjo priminti sūnui, kas įeina į buvimą savarankišku ir nepriklausomu, tad parašė jam laišką:
Brangusis Aronai,
Tu pamiršai, kad tau tik 13-ka metų ir tavo mama esu aš. Kadangi nenori būti kontroliuojamas, matyt turi sužinoti, ką reiškia būti nepriklausomu. Tu man išrėžei į veidą, kad dabar pats užsidirbi pinigų, todėl manau tau nebus sunku išsimokėti už daiktus, kuriuos iki šiol tau esu nupirkusi. Jeigu nori atgauti savo kambario lemputes ir atgauti prieigą prie interneto, tu privalai susimokėti savo išlaidų dalį:
Nuoma : 430 dolerių
Elektra : 116 dolerių
Internetas : 21 dolerių
Maistas : 150 dolerių
Taip pat tu privalėsi išnešti šiukšles pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais, tomis dienomis taip pat šluoti ir siurbliuoti namus. Kiekvieną savaitę turėsi susitvarkyti savo vonią, gaminti sau valgyti ir susitvarkyti po savęs. Jeigu ko nors nepadarysi, turėsi susimokėti dieninį 30-ies dolerių kambarinės mokestį. Jeigu tu nuspręsi verčiau būti mano vaiku, o ne kambarioku, mes galime aptarti ir pakeisti šias sąlygas.
Su meile, Mama.

Moteris nesiruošė laiškeliu dalintis su visais internete, tačiau kai ji pamatė didelę pozityvią reakciją į jos laišką sūnui, ji suprato, kad su problemomis susiduria ne ji viena. Nemažai tėvų palaikė ją, nes daug jų susiduria su identiškomis situacijomis, liečiančiomis jų maištaujančias atžalas. Be abejonės, laiškas yra ne rimtas grasinimas išvaryti savo vaiką iš namų, jei šis nesugebės išpildyti visų sąlygų. Tačiau tai akivaizdžiai išskirtinis ir kūrybingas būdas priminti savo vaikams apie tai, kiek juos supą dalykų, už kuriuos jie turėtų būti dėkingi.

Reklama