Skip to main content

Mergaitei grįžus namo iš mokyklos jos mama kuprinėje rado milžinišką sumą grynųjų. Mama negalėjo patikėti tuo, ką be jos žinios padarė dukra

Addie Bryan tėvai Jeff ir Julie nuo pat mergaitės gimimo gyveno absoliučioje nežinioje dėl savo dukros likimo. Addie gimė su labai retu Larsen sindromu – tai sutrikimas, lemiantis labai sunkią kojų ir kitų galūnių deformaciją. Addie atveju ji gimė su labai iškrypusiomis kojomis, pėdomis ir klubais.

Reklama

Pirmas įtvaras mergaitei buvo sukurtas kai jai buvo vos 5 dienos. Nuo pat gimimo gydytojai susirūpinusiems tėvams nieko negalėjo pažadėti – jie negalėjo užtikrinti, kad mergaitė gyvens normalų gyvenimą ir galės vaikščioti. Per savo trumpą gyvenimą mergaitė turėjo tarp 60 ir 70 skirtingų įtvarų, kurie pamažu formavo jos kojas.

Mergaitė ir jos tėvai praleido nesuskaičiuojamą galybę valandų ligoninėje, kurios darbuotojai tapo jiems lyg šeima. Addie praleido ligoninėje daugiau laiko per savo gyvenimą nei namie, tad už visas jai suteiktas galimybes vaikščioti ji buvo dėkinga Teksaso Scottish Rite ligoninei ir joje dirbusiems medicinos personalui.

Reklama

Būdama 7-erių Addie galėjo ne tik vaikščioti, bėgioti bet ir žaisti bei šokti su bendraamžiais. Jos eisena nėra ideali, o jos keliai nesusilenkia, tačiau mergaitė nejaučia diskomforto ir aplamai džiaugiasi galimybe gyventi normalų gyvenimą.

Reklama

Addie dėl savo trumpo, tačiau sunkaus gyvenimo patirties užaugo labai dėkingu žmogumi, tad savo 8-ojo gimtadienio proga ji panoro kaip nors atsilyginti ir padėti ligoninei, kuri visą gyvenimą padėjo jai. Mergaitė su drauge nusprendė pardavinėti naminį limonadą, o sukauptus pinigus paaukoti ligoninės labdaros fondui.

Addie svajojo prisidėti prie pagalbos kitiems vaikams su tokiomis pačiomis problemomis, kokias turėjo ir ji. Tačiau mergaičių limonado kioskelis per pirmą dieną joms atnešė labai mažai pinigų. Addie nusprendė apie savo ketinimus paskelbti ant didelio plakato, kuriame ji parašė, kad jos didžiausias noras yra surinkti 8000 dolerių.

Reklama

Juos mergaitė perduotų Teksaso Scottish Rite ligoninėje gydomiems vaikams. Kai mergaitė sustojo kryžkelėje prie savo namų su šia iškaba, pro šalį nepravažiavo nesustojęs nei vienas automobilis. Daug žmonių iki ašarų buvo sujaudinti mergaitės iniciatyvos.

Reklama

Vos per porą dienų mergaitė surinko tiek daug pinigų, kad jie net vos tilpo jos kuprinėje. Addie grįžus namo iš mokyklos mama nustebo pamačiusi išsipūtusią kuprinę. Atidariusi ją Julie patyrė tikrą šoką, nes ji net nesitikėjo tokio žmonių dosnumo.

Kartu su mamos pagalba Addie sukūrė lėšų rinkimo puslapį ir internetu ir visai per trumpą laiką iš viso mergaitė labdarai surinko net 19 000. Dar nesulaukus aukų rinkimo pabaigos Addie istorija ir misija pasklido po visos šalies žinių kanalus.

Mergaitę gyrė ir ja žavėjosi tūkstančiai žmonių. Beveik paskutinę akimirką visa Bryan šeima patyrė dar didesnį šoką – vienas geradaris į jos fondą paaukojo net 50 000 dolerių, tad per savo gimtadienį Addie ligoninei įteikė net 69 000 dolerių čekį.

Tai buvo nepakartojama patirtis mergaitei, kurios gyvenimas susiklostė ne visai taip, kaip susiklosto daugeliui. Įveikusi didelius sunkumus ji išmoko būti dėkinga už tai, ką turi čia ir dabar. Mergaitė įvertino medikų pastangas, kurių dėka ji gali džiaugtis gyvenimu ir pasielgė labai kilniai.

Ši istorija parodė, kad jeigu 7-metė mergaitė sugeba padaryti tokius žygdarbius, visi suaugę tikrai esame pajėgūs daryti nors nedidelius gerus darbus savo bendruomenėse.

Reklama